Działka budowlana - Sprzedaż - Bestwina, Polska


Działka Budowlana w Bestwinie wraz z Domkiem

Buczyna - Bestwina, Polska
SPRZEDANE
Rynek pierwotny
ID: 800061042-4
Powierzchnia całkowita (m²)
4,570
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Otoczona zielenią działka o powierzchni 45 arów (ok. 27mx50m), której aż 13 arów jest budowlane i możesz je wykorzystać na wybudowanie domu, o którym marzysz. Spokojna okolica, z dala od miejskiego szumu i spalin, jednocześnie położona tylko 20 minut od ekscytującego Bielska.
Patrząc jedynie na zdjęcia, na pewno poczułeś czyste powietrze w płucach, niesione przez wiatr z nad gór, zapach świeżo skoszonych traw połaskotał Twój nos, a w uszach ptasi śpiew rozbrzmiał piękną melodię.
Malutki domek letniskowy znajdujący się na działce, możesz na razie wykorzystać podczas słonecznego weekendu z rodziną, piekąc na grillu kiełbaski, napawać się szczęściem w dziecięcych uśmiechach, grających w badmintona, biegających beztrosko po całych 45 arach cudownie miękkiej trawy. Czy postanowisz zatrzymać tą uroczą chatkę zależy już tylko od Ciebie.

Działka jest całkowicie uzbrojona w prąd, gaz i wodę, co jest ogromnym atutem i już możesz odjąć koszty doprowadzania mediów ze swojego kosztorysu.
Do działki prowadzi droga asfaltowa, z której bezpośrednio dostaniesz się na tą unikatową nieruchomość,

BEZ PROWIZJI.
Spraw, żeby Twoje marzenia zaczęły się spełniać!

Czekam na Twój telefon. Razem sprawimy, że to miejsce będzie Twoim prywatnym rajem na Ziemi.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Adam Przewoźnik - RE/MAX Invest
Adam Przewoźnik

Adam Przewoźnik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Adam Przewoźnik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane