Działka budowlana - Sprzedaż - Boguchwałowice, Polska


DZIAŁKA NAD JEZIOREM BEZPOŚREDNIO -MEDIA

PRZECZYCE JEZIORO - SOKOŁOW - Boguchwałowice, Polska
ZAREZERWOWANE
Rynek wtórny
Dostępne od: 01/12/2019
ID: 800221002-28
Powierzchnia całkowita (m²)
32
Powierzchnia działki:
16X20
Powierzchnia działki (m²)
420
Kategoria
Agricultural Field, Embankment, Forest, Land for Housing, Land for railroad, stations and related facilities, Mineral Spring Area, Other, Paddy Field, Park, Pond, Precinct Area, Protected Forest, Public Roads, Ranch, Uncultivated Field, Wastewater canal, Water Reservoir for non-agricultural use
Przeznaczenie gruntu
Commercial Area, Exclusive Industrial Area, Industrial Area, Neighborhood Commercial Area, Semi-Industrial Area, Semi-Residential Area, Unspecified
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Boguchwałowice, ul. Sokołów, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej i Zalewu Przeczycko - Siewierskiego.

DZIAŁKA REKREACYJNA - BOGUCHWAŁOWICE Gm. MIERZĘCICE o powierzchni 320 m2 + 1/2 udziału działki w drodze dojazdowej o powierzchni 189 m2.

Bezpośrednio nad Zalewem Przeczyckim Oznaczona na miejskim planie zagospodarowania numerem 8ML.

Oferta głównie skierowana dla osób ceniących sobie komfort wypoczywania na własnej działce a bliskość jeziora zachwyci miłośników wędkowania oraz uprawiania sportów wodnych.

Działka 483/317-
Nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z działki o kształcie zbliżonym do figury prostokąta. Umiarkowanie płaska, porośnięta trawą. Nieruchomość ogrodzona od strony drogi dojazdowej.
Działka ma przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacji indywidualnej oznaczonej jako 8ML.- zabudowa rekreacji indywidualnej-przeznaczenie podstawowe, zabudowa usług rekreacji i wypoczynku, w tym budynki zamieszkania zbiorowego, usług handlu i gastronomii, zieleń, tereny rekreacyjno-sportowe- przeznaczenie uzupełniające. Możliwość przebudowy, rozbudowy, odbudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy rekreacji indywidualnej, mieszkaniowej i gospodarczej. Możliwość realizację nowej zabudowy rekreacji indywidualnej, gospodarczej i garaży wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogami wewnętrznymi.
W centralnej części działki posadzony jest wolnostojący, jednopiętrowy, niepodpiwniczony budynek letniskowy o zwartej bryle na rzucie prostokąta. Budynek nie jest trwale związany z gruntem, posadowiony na pustakach betonowych. Konstrukcja budynku drewniana, ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne drewniane. Elewacja zewnętrzna z drewnianych desek, strop budynku drewniany, kryty papa. Stolarka okienna drewniana. Przeszklona, drzwi zewnętrzne drewniane. Wejście do budynku od strony północnej, od strony południowej znajduje się loggia zabezpieczona drewnianą balustradą. Okładziny wewnętrzne ścian stanowią płyty pilśniowe, oraz boazeria z desek drewnianych, podłoga drewniana, na suficie płyty pilśniowe. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna, oraz wodno-kanalizacyjna. W budynku jest niewyposażone pomieszczenie na sanitariaty. Brak ogrzewania. Odczuwalne zawilgocenie.


1/2 udziału w działki nr 483/319

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działki o kształcie prostokąta wydłużonego w kierunku północ-południe, przeznaczona na drogę wewnętrzną, Umiarkowanie plaska, porośnięta trawa, posiada dostęp do sieci energii elektrycznej oraz kanalizacyjnej i wodociągowej, która przebiega przez działkę. W sąsiedztwie brak kanalizacji gminnej. Na działce znajduje się hydrant. Od strony północnej nieruchomość¢ przylega do drogi publicznej — ulicy Soko!ów o nawierzchni utwardzonej płytami betonowymi. Nie ma wykonanego wjazdu bezpośrednio na działkę letniskową. Od strony północnej ogrodzenie z siatki, zamocowanej na słupkach metalowych.Obie działki stanowią własność z księgami wieczystymi.

W sąsiedztwie domy całoroczne jak i sezonowe.
Okolica bardzo spokojna i zielona.

Nieruchomość uzbrojona w media - w ulicy - prąd i woda z sieci .

Istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji oraz sieci gazowej.

Bliskość zalewu to zaledwie 150 m.

W pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, przystań żeglarską wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego .
Szybki dojazd do aglomeracji trasą DK 86, DK 78 i S1.
Odległość do Będzina to około 14 km, do Siewierza około 5km, do Dąbrowy Górniczej 11km, do Katowic 28km.


Więcej informacji pod numerem 501-202-20-96
Serdecznie polecam.

Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Boguchwałowice, ul. Sokołów, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej i Zalewu Przeczycko - Siewierskiego.

Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Boguchwałowice, ul. Sokołów, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej i Zalewu Przeczycko - Siewierskiego.

Informacje dodatkowe

Ogród
Widoki
Osiedle
Plaża
Tereny wiejskie
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Łukasz Kurkowski - RE/MAX Prestige II
Łukasz Kurkowski

Łukasz Kurkowski

RE/MAX Prestige II


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Łukasz Kurkowski

RE/MAX Prestige II

ul. Mariacka 4
Katowice, Śląskie, Polska
40-014

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare