Plot of Land for Building - For Sale - Cerekwica, Poland


Działka budowlana pod Poznaniem w dobrej cenie

 Asking Price
ul. Stawna - Cerekwica, Poland
SOLD
ID: 790121010-33
Total SqM
2,560
Lot Size (m2)
2,560
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na malowniczo położonym Osiedlu Przylesie w podpoznańskiej Cerekwicy. To jedna z dwóch wydzielonych na nim działek, które można obecnie nabyć. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest świetne skomunikowanie z Poznaniem. Niedaleko stąd do zjazdu z zachodniej obwodnicy miasta – drogi S11, w Napachaniu.

Oferowana działka o powierzchni 2560 m2 ma kształt prostokąta – blisko 40 m szerokości i 66 m długości, z lekko ściętym jednym z narożników i znajduje się w pierwszej linii zabudowy, w środku powstającego osiedla. Od drogi Poznań-Szamotuły oddziela ją osiedlowa ul. Stawna, która dalej prowadzi wzdłuż jej dłuższego boku.

Jak podaje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rokietnica, na terenie Osiedla Przylesie, na którym finalnie może stanąć ok. 50 domów, dopuszczona jest zabudowa mieszkaniowa o charakterze rezydencjonalnym. Całkowita powierzchnia zabudowy do 350 m2, dach o spadku od 35 do 45 stopni. Możliwe jest również wbudowanie w parter lub dobudowanie do niego pomieszczeń gospodarczych, w tym garaży lub innych pomieszczeń związanych z funkcją mieszkaniową, np. basenu krytego czy ogrodu zimowego. Istnieje także możliwość postawienia budynku dwulokalowego.

W tle działki dominują tereny leśne. W pobliżu przewidziano powstanie terenu rekreacyjnego. Nieco ponad kilometr w linii prostej do Jeziora Pamiątkowskiego. Do Jeziora Kierskiego 9 km, natomiast niespełna 10 km do kompleksu basenów – Tarnowskich Term.

Media w ul. Stawnej: gaz i wodociąg, w pobliżu działki skrzynka z prądem. Na obszarze tym nie funkcjonuje jeszcze kanalizacja, konieczne zamontowanie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Cerekwica leży na terenie aglomeracji poznańskiej, 4 km od Rokietnicy. Do zjazdu z S11 w Napachaniu ok. 5,5 km. Do centrum Poznania 25 km, dojazd zajmuje niespełna pół godziny. Do Szamotuł 14 km.

Zapraszam na prezentację działki!

Features

Wheelchair Accessible
Exterior Views
Country Side
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare