Plot of Land for Building - For Sale - Cerekwica, Poland


Duża działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową

 Asking Price
Stawna - Cerekwica, Poland
ID: 790121010-35
Total SqM
2,650
Lot Size (m2)
2,650
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki mieszkaniowej z możliwością prowadzenia działalności usługowej tuż pod Poznaniem. Znajduje się ona w Cerekwicy w świetnej lokalizacji przy ruchliwej trasie nr 184 Poznań-Szamotuły.

Położona jest w pierwszej linii zabudowy na Osiedlu Przylesie. Z drogi wojewódzkiej dojeżdża się do niej jedynie krótkim odcinkiem ul. Stawnej, która jest do niej równoległa. Powierzchnia działki to 2650 m2, wymiary: lewy bok 52 m, tył 63 m, prawy bok 26 m, przód 10 m i po skosie 59 m. Istnieje możliwość dokupienia trójkąta, który utworzył się między skosem działki a ul. Stawną.

Działka ma numer ewidencyjny 123/16 i leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Rokietnica. Dopuszczona jest na niej zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Lokale usługowe mogą być przeznaczone na działalność handlową, gastronomię lub nieuciążliwe usługi.

Całkowita powierzchnia zabudowy nie powinna być większa niż 500 m2, dach o spadku połaciowym od 35 do 45 stopni. Dopuszczone jest również wbudowanie lub dobudowanie lokali usługowych i pomieszczeń gospodarczych, w tym garaży, lub związanych z funkcją mieszkaniową – np. basenu krytego czy ogrodu zimowego. Możliwe jest także postawienie budynku dwulokalowego.

Media w drodze: gaz oraz wodociąg, w pobliżu działki skrzynka z prądem, konieczne zamontowanie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

Malowniczo położone Osiedle Przylesie to teren zabudowy rezydencjonalnej. W tle działki dominują tereny leśne. W pobliżu przewidziane jest powstanie terenu rekreacyjnego. Nieco ponad kilometr w linii prostej do Jeziora Pamiątkowskiego. Do Jeziora Kierskiego 9 km, natomiast niespełna 10 km do kompleksu basenów – Tarnowskich Term.

Cerekwica leży 4 km od Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym dworzec kolejowy i Rokietnicki Ośrodek Sportu. Z kolei do zjazdu z zachodniej obwodnicy Poznania w Napachaniu około 5,5 km. Do centrum Poznania 25 km – dojazd zajmuje niespełna pół godziny.

Zapraszam na prezentację działki!
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska

Kamila Tobolska

RE/MAX Experts


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare