Plot of Land for Building - For Sale - Glinianka, Poland


Działka budowlana,3000mkw do podziału, gm.Wiązowna

Wawrzyniecka - Glinianka, Poland
ID: 810131013-1
Total SqM
3,000
Lot Size (m2)
3,000
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do sprzedaży działka o powierzchni 3000 mkw, z możliwością podziału, ul. Wawrzyniecka, Glinianka, gm. Wiązowna.

Glinianka to wieś położona w podwarszawskiej gminie Wiązowna, nad rzeką Świder. Za około półtora roku połączy ją z Warszawą droga ekspresowa S17 oraz autostrada A2. W obecnej chwili trwają intensywne prace przy budowie obu dróg. Jest to idealne miejsce do pracy i wypoczynku. Dzięki nowym drogom skróci się dojazd do Warszawy.

Nieruchomość o kształcie prostokątnym i bokach 50x60 m, z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działkę można podzielić na dwie mniejsze. Przy działce w drodze jest przyłącze prądu oraz wodociąg. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, utwardzonej. Działka leży na delikatnym wzniesieniu, co obrazuje mapa hipsometryczna.

W Gliniance znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura: szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, poczta, sklepy, autobus miejski (linia 720). W centrum wsi wznosi się zabytkowy XVI-wieczny drewniany kościół, który od lat "gra" w popularnym serialu "Ojciec Mateusz". Związki z historią pielęgnuje i propaguje także Izba Regionalna, która pełni też rolę lokalnej świetlicy.

Dookoła rozciąga się zapierająca dech w piersiach natura, parę metrów dalej znajdują sie budynki mieszkalne. Jest sporo nowych domów, co świadczy o coraz większej popularności tego miejsca. Ciągle jednak jest sporo życiowej przestrzeni, z dala od miejskiego zgiełku. Rozległe tereny, bliskość lasu oraz rzeka Świder przepływająca w pobliżu dają możliwość fantastycznego relaksu. Dodatkowo, w odległości 200 m znajduje się stadnina koni, co na pewno będzie bonusem dla fana jazdy konnej.

Bardzo chętnie pokażę Państwu to malownicze miejsce. Zapraszam do kontaktu!
Community Description

łąki, domy w pewnej odległości, płaski teren
Community Description

łąki, domy w pewnej odległości, płaski teren

Features

Wheelchair Accessible
Exterior Views
Country Side
Electricity
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Justyna Nowodworska - RE/MAX City
Justyna Nowodworska

Justyna Nowodworska

RE/MAX City


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Justyna Nowodworska

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Poland
00-112

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare