Działka budowlana - Sprzedaż - Izbica, Polska


Do sprzedania 2 działki w Izbicy k/Serocka

 Cena ofertowa
Wiejska - Izbica, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 12/02/2019
ID: 470101038-123
Powierzchnia całkowita (m²)
2,980
Powierzchnia działki (m²)
2,980
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do sprzedania:
1. działka budowlana o powierzchni 1132 m2 w cenie 169,800 PLN położona w miejscowości Izbica przy ul. Wiejskiej przy drodze asfaltowej. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania z przeznaczeniem określonym symbolem MN/U czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Dopuszczalna zabudowa mieszkalna to budynek wolnostojący do 2 kondygnacji naziemnych do 9 m wysokości natomiast budynek garażowy lub usługowy może mieć 1 kondygnację do wysokości 6 m,
Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej został określony w planie na 60%, a maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy na 0,3
Działka ma bliski dostęp do prądu, gazu - w drodze, a woda jest w drodze wspólnej na działce. Kanalizacja grawitacyjna, studzienka - na działce.
Przyszły właściciel razem z działką nabywa udział w drodze rozgraniczający działki.
Położona jest blisko Narwi , jak również centrum wsi, gdzie znajdują się sklepy.
Przystanek autobusowy jest w odległości kilkuset metrów. Jest to też dobra lokalizacja dla osób często podróżujących - świetna , prosta droga do lotniska w Modlinie ( około 25 km).

2. Do tej działki przylega druga większa działka o powierzchni 1848 m2 w cenie 277.200 PLN, objęta tym samym planem zagospodarowania przestrzennego też przeznaczona na sprzedaż. Przy zakupie obu działek możliwa jest znaczniejsza redukcja ceny.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości na miejscu!

Informacje dodatkowe

Plaża
Tereny wiejskie
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Anna Buze-Waśniewska - RE/MAX Top
Anna Buze-Waśniewska

Anna Buze-Waśniewska

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Anna Buze-Waśniewska

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj