Plot of Land for Building - For Sale - Klobuck, Poland


Działka budowlana pod Twój wymarzony dom

Witosa - Klobuck, Poland
Used
ID: 800141011-16
Total SqM
1,387
Lot Size (m2)
1,387
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Szukasz działki idealnej pod dom jednorodzinny z dostępem do miejskiej komunikacji i infrastruktury? Jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie!

Oferuję do sprzedaży działkę zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kłobuck przy ul. Witosa, w bardzo bliskiej odległości do wszystkich punktów usługowych i gastronomicznych. Numer ewidencyjny działki: 168/2. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej z boku lub z tyłu.

Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Uchwała Nr 84/VII/2019 z dn. 07.05.2019r.

Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych. Płaska powierzchnia o kształcie prostokąta o wymiarach 35 m x 40 m i łącznej powierzchni 1387 m2.

Kłobuck jest ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym o znaczeniu regionalnym w subregionie północnym województwa śląskiego. Położony jest w bliskim sąsiedztwie Częstochowy i jest miastem wspierającym rozwój aglomeracji częstochowskiej.

Obecnie działka jest niezabudowana, co daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Działka znajduje się w pierwszym pasie przeznaczonym do zabudowy. Dojazd do działki drogą asfaltową.

W drodze dostępne media tj.: woda, prąd, kanalizacja.

Zamieszkując w tym miejscu zyskujesz przede wszystkim spokojną lokalizację, bliski dostęp do całej infrastruktury, a jednocześnie mieszkasz wśród natury. Najbardziej atrakcyjnym atutem okolicy jest Zalew Zakrzew zlokalizowany w odległości 5 km.

Zalew Zakrzew - akwen i jego otoczenie w latach 2009-2010 poddane zostały rewitalizacji, mają one stanowić atrakcyjne miejsce wypoczynku. Utworzono place zabaw dla dzieci, ogólnodostępny grill, molo wyznaczające strefę kąpielową, przebieralnie, prysznice. Przy zalewie w sezonie letnim działa ogródek piwny, znajdują się tu także altany widokowe.

Dla osób pracujących w Częstochowie dojazd do pracy nie będzie stanowił dużego kłopotu, dzięki nowo powstałej drodze Częstochowa-Kłobuck-Częstochowa. Odległość do granic Częstochowy to jedyne 15 km, ok. 20 minut samochodem.

Spodobała Ci się ta nieruchomość? Dlatego nie czekaj i zainwestuj pieniądze w atrakcyjną działkę, na której zbudujesz swój dom.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!


CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI
WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Piotr Korkus - agent nieruchomości - tel: 603 231 443
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Piotr Korkus - RE/MAX Trend
Piotr Korkus
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Piotr Korkus

RE/MAX Trend

ul. Brzozowa 2/8
C.H. Jagiellończycy (Okraglak, II piętro)

Czestochowa, Slaskie, Poland
42-200

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare