Działka budowlana - Sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Polska


Działka budowlana, wszystkie media, 1500 m2

Wilanowska - Konstancin-Jeziorna, Polska
SPRZEDANE
ID: 470101048-31
Powierzchnia całkowita (m²)
1,500
Powierzchnia działki:
28x54
Powierzchnia działki (m²)
1,500
Pow. zabudowy (m²)
450
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Atrakcyjna działka budowlana w Konstancinie-Jeziornej. Doskonała lokalizacja wśród nowej zabudowy mieszkaniowej w odległości 1 km od Starej Papierni. Działka z bezpośrednim wjazdem z ulicy Wilanowskiej. Działka o regularnym kształcie i z zielenią jedynie wzdłuż granic działki. Wszystkie media, takie jak woda, kanalizacja, prąd i gaz, w drodze. W pobliżu przystanek autobusowy. Bliskie sąsiedztwo wszelkich usług oferowanych przez Konstancin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako C1MN,U, co oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą z dopuszczeniem nieuciążliwych usług towarzyszących. Możliwość budowy 3 kondygnacji naziemnych mieszkaniowych oraz 2 kondygnacji użytkowych. Nieprzekraczalny procent zabudowy działki 30%, powierzchnia biologicznie czynna 60%.

Informacje dodatkowe

Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Karolina Brzezińska-Szediwy - RE/MAX Top
Karolina Brzezińska-Szediwy

Karolina Brzezińska-Szediwy

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Karolina Brzezińska-Szediwy

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj