Działka budowlana - Sprzedaż - Łękawica, Polska


Widokowa działka w górach

Groniowa - Łękawica, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061026-414
Powierzchnia całkowita (m²)
3,058
Powierzchnia działki (m²)
3,058
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Położona w Łysinie -jest to gmina Łękawica k.Żywca.

Łysina to najmniejsza, a jednocześnie najwyżej położona miejscowość w gminie /650 - 780 m n.p.m./. Zajmuje obszar 163 ha i liczy 126 mieszkańców. Do końca XIX wieku tutejsza ludność utrzymywała się z kamieniarstwa, czego świadectwem są liczne kapliczki przydrożne z XVII i XIX w. Można zobaczyć tutaj stare wiejskie budownictwo zagrodowe. Niewątpliwą atrakcję stanowi również zespól skał, zwanych 'zamczyskami". Walory widokowe oraz związane z tym legendy zachęcają do odwiedzin tego skalnego rumowiska. Wytwory skalne służą amatorom ćwiczeń alpinistycznych oraz zajęć wspinaczkowych. Piękne widoki, czyste powietrze oraz panujący tutaj spokój są powodem zainteresowania mieszkańców Śląska.

To tutaj znajduje się na sprzedaż dzialka budowlana.

Ma powierzchnię 3058 mkw i cała jest przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego na zabudowę jednorodzinną oznaczona symbolem CMN7
Prąd i woda w pobliżu działki.

Działka znajduje się w pięknym widokowym miejscu , bardzo rzadka zabudowa , więc gwarancja spokoju i ciszy jest zagwarantowana.

Dojazd do dzałki prowadzi asfaltowa droga ul.Groniowa, obok znajduje się budynek o nr 20
.
nr działki 80/5


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Renata Szymik - RE/MAX Invest
Renata Szymik

Renata Szymik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Renata Szymik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare