Działka budowlana - Sprzedaż - Lublin, Polska


 Cena ofertowa
Goździkowa - Lublin, Polska
Dostępne od: 22/01/2019
ID: 470101074-15
Powierzchnia całkowita (m²)
1,020
Powierzchnia działki:
37x26
Powierzchnia działki (m²)
1,020
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Niezabudowana, narożna i lekko nachylona. Powierzchnia 1020 m2, wymiary 26m x 37m.
Nieruchomość położona w Lublinie, w dzielnicy Rudnik, przy ul. Goździkowej, w odległości 300 m od ul. Dożynkowej i 4 km od rynku głównego w Lublinie, 1 km do drogi krajowej 835. Cicha i spokojna okolica nowych domów jednorodzinnych. W odległości 400 m osiedle domów wielorodzinnych z pełną infrastrukturą (sklepy, szkoły, przedszkole, usługi).
Media: gaz, prąd w działce.
Działka położona jest na obszarze, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin – część I – obszar wschodni w rejonie ulic: Dożynkowa I Goździkowa. Uchwała Nr 1111/XLIV/2018 Rady Miasta Lublin z dnia 24 maja 2018r.
Zgodnie z MPZP działka położona na terenie oznaczonym 1MN o przeznaczeniu podstawowym: zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza; MPZP dopuszcza zabudowę do 30% powierzchni działki.
Zapraszam.

Informacje dodatkowe

Widoki
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jolanta Ostrowska - RE/MAX Top
Jolanta Ostrowska

Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare