Działka budowlana - Sprzedaż - Miliardowice, Polska


Działki Budowlane Miliardowice

Przedszkolna - Miliardowice, Polska
SPRZEDANE
ID: 800061042-11
Powierzchnia całkowita (m²)
1,077
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Położone w spokojnej części wsi Ligota (Miliardowice) 10-arowe (ok 27mx40m) działki budowlane. Do wyboru aż 5 działek, do których wjazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, jest to teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej ( Plan o symbolu C/NN9).

Miliardowice, mimo, że położone zaledwie 15 km od Bielska-Białej, to cicha i przepięknie zielona miejscowość, w której znajduje się parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego, przedszkole, szkoła podstawowa oraz biblioteka.

Jak widać na zdjęciach, działki przeze mnie oferowane, znajdują się w najbliższej okolicy centrum: parafii, szkół, przystanków oraz sklepów.

Do działki należy doprowadzić media, natomiast prąd znajduje się w jej granicach.

Istnieje możliwość zakupu wszystkich tych pięciu uroczych działek, a cena jednej działki to 65000 zł.

Serdecznie zapraszam do Miliardowic. Koniecznie zobacz to miejsce i pospaceruj po tej urokliwej miejscowości, a może zechcesz zostać tu na stałe.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Adam Przewoźnik - RE/MAX Invest
Adam Przewoźnik

Adam Przewoźnik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Adam Przewoźnik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane


)