Działka budowlana - Sprzedaż - Podegrodzie, Polska


Wyjątkowa działka budowlana w Podegrodziu

Gostwica - Podegrodzie, Polska
Rynek wtórny
ID: 800201001-9
Powierzchnia całkowita (m²)
7,600
Powierzchnia działki (m²)
7,600
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję wyjątkową, przestronną działkę budowlano-rolną w Gostwicy gm. Podegrodzie. Idealna dla tych, którzy szukają rozległej parceli pod swój wymarzony dom z ogrodem i z niezagrożonym, fantastycznym widokiem na dolinę, sąsiednie wzgórza oraz na Tatry!

Działka leży na grzbiecie wzgórza, dzięki czemu zapewnia piękne widoki oraz czyste powietrze. Jest lekko pochyła i ma kształt prostokąta o wymiarach 40x190 m (7.600m2). Zgodnie z Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest w 2/3 symbolem MN (określającym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną) oraz w 1/3 symbolem R1 (określającym tereny gruntów rolnych).

Bardzo dobra lokalizacja! Parcela położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, która umożliwia szybki i łatwy dojazd do zachodniej obwodnicy Nowego Sącza, oddalonej zaledwie o 3 km. Czyste powietrze ponad doliną, piękne widoki i spokojna okolica – wszystko to może Cię przekonać do zakupu tej działki!

Na działce jest prąd i wodociąg wzdłuż drogi gminnej.

Oferta świetna również dla rolników lub osób planujących działalność rolniczą.

KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY.

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Inez Mackiewicz - RE/MAX Duo IV
Inez Mackiewicz

Inez Mackiewicz

RE/MAX Duo IV


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Inez Mackiewicz

RE/MAX Duo IV

ul. Sobieskiego 3a
Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie, Polska
34-450

Ulubione


Ostatnio oglądane