Działka budowlana - Sprzedaż - Prażmów, Polska


Działka budowlana na sprzedaż, Prażmów / Piaseczna

 Cena ofertowa
Kołczatki - Prażmów, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 14/01/2018
ID: 810051010-18
Powierzchnia całkowita (m²)
2,085
Powierzchnia działki:
30 x 70
Powierzchnia działki (m²)
2,085
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Działka budowlana o pow. 2085 m2 o wymiarach 30 x 70 , położona w Prażmowie k/Piaseczna w województwie mazowieckim, w Gminie Prażmów, położona w pobliżu drogi nr 722. Działka jest niezabudowana i nieogrodzona, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Maksymalna wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji ( parter+ poddasze użytkowe). Powierzchnia czynna biologicznie działki wynosi 60%. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po 1040 m2 każda. Dojazd do działki / działek jest możliwy od drogi asfaltowej w kierunku Błonia lub od drogi wewnętrznej która wynika z działki 102/13 i stanowi 1/9 udziału w drodze. Media; prąd, woda, gaz znajdują się w ulicy Kołczatki. Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne i pola.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Małgorzata Kmieciak - RE/MAX Best
Małgorzata Kmieciak

Małgorzata Kmieciak

RE/MAX Best


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Małgorzata Kmieciak

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 24
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-697

Ulubione


Ostatnio oglądane