Działka budowlana - Sprzedaż - Prażmów, Polska


Działka budowlana 2085m2 przy szosie, Prażmów

 Cena ofertowa
Kołczatki - Prażmów, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 14/01/2018
ID: 810051013-21
Powierzchnia całkowita (m²)
2,085
Powierzchnia działki:
30 x 70
Powierzchnia działki (m²)
2,085
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Działka budowlana o wymiarach 30 x 70 , położona w Prażmowie niedaleko Piaseczna w województwie mazowieckim, położona w pobliżu drogi nr 722 ul. Kołczatki.

Działka jest niezabudowana i nieogrodzona, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.
Maksymalna wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji ( parter+ poddasze użytkowe). Powierzchnia czynna biologicznie działki wynosi 60%. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po 1040 m2 każda.

W Prażmowie znajduje się: sklep spożywczy, przychodnia, szkoła podstawowa, stacja paliw, restauracja, piekarnia - cukiernia, Urząd Gminy, kwiaciarnia.
W samej miejscowości Prażmów przystanek PKS

Dojazd do działki / działek jest możliwy od drogi asfaltowej w kierunku Błonia lub od drogi wewnętrznej ul. Kołczatki, która wynika z działki 102/13 i stanowi 1/9 udziału w drodze. Media; prąd, woda, gaz znajdują się w ulicy Kołczatki.

Odległość od Piaseczna: 19 km, Góra Kalwaria 24 km, Grójec 11 km, Warszawa 43 km. Droga krajowa 50: 6 km, Droga krajowa 7: 10 km

Zadzwoń do mnie jeśli masz więcej pytań.

Informacje dodatkowe

Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko szkół
Tereny wiejskie
W pobliżu komunikacji miejskiej
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Elżbieta Trubas - RE/MAX Best
Elżbieta Trubas

Elżbieta Trubas

RE/MAX Best


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Elżbieta Trubas

RE/MAX Best

al. Jerozolimskie 55 lok. 15
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-697

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare