Działka budowlana - Sprzedaż - Radziszów, Polska


SPRAWDŹ - jedyna taka działka w okolicy

 Cena ofertowa
Słoneczna - Radziszów, Polska
ID: 800021081-50
Powierzchnia całkowita (m²)
2,076
Powierzchnia działki (m²)
2,076
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
DANE TECHNICZNE :

Położenie : miejscowość RADZISZÓW gm. Skawina
Powierzchnia : 0,2076ha
Przybliżone wymiary : 16m * 127m
Dojazd : droga gminna asfaltowa i utwardzona
Media : woda - na działce, prąd, gaz - przy drodze gminnej
Przeznaczenie w MPZP : tereny budowlane - MN
MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna o charakterze WOLNOSTOJĄCYM i BLIŹNIACZYM , USŁUGI i BUDYNKI GOSPODARCZEPrzedstawiam Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną jedynie 18km od centrum KRAKOWA w rozwijającej się miejscowości RADZISZÓW.

Lokalizacja ta jest idealnym kompromisem pomiędzy drogimi działkami w Krakowie i Skawinie a odległością od centrum. Położona jedynie 10 minut od centrum Skawiny , 10 minut od Zakopianki oraz 15 minut od autostrady A4.

Połączenie ze Skawiną i Krakowem zapewnia autobusowa komunikacja miejska MPK jak również kolej, która umożliwi szybkie dotarcie do centrum z ominięciem korków.

Działka o powierzchni ponad 20 arów daje przyszłemu właścicielowi duże możliwości aranżacji przestrzeni wokół domu. Wystarczy miejsca na piękny ogrów pełen krzewów i słodko pachnących kwiatów, garaż lub większy budynek gospodarczy.
Lekkie wschodnie nachylenie działki daje gwarancję, że sąsiedzi nie zasłonią promieni słonecznych.
Działka położona jest bezpośrednio przy ul. Słonecznej - drodze gminnej co zapewnia bezkonfliktowy dojazd oraz obsługę techniczną np podczas zimy.

Podstawowe instytucje jak szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, kościół, bank znajdują się jedynie w odległości około 5 minut samochodem.

Wszystkie niezbędne media znajdują się na działce oraz w drodze gminnej.
Budowę z pewnością usprawni i przyspieszy fakt, że cały teren objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Tak więc pozwolenie na budowę to tylko formalność.

Podstawowym przeznaczeniem terenu jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe.
Plan dopuszcza zabudowę usługową wolnostojącą oraz budowę budynków garażowych i gospodarczych wolnostojących. Tak więc możliwe będzie prowadzenie działalności gospodarczej i usługowej.

Ze swojej strony oferuję również pełną obsługę geodezyjną przyszłej inwestycji.Nieruchomość gotowa do sprzedaży, sprawdzony stan prawny i formalny.
Przedstawiony dom to tylko wizualizacja proponowanej zabudowy działki.

Projekt domu Alfred (E-1297) autor projektu: Archeton Sp. z o.o.
Więcej szczegółów dotyczących projektu na stronie :
https://www.archeton.pl/projekt-domu-alfred_1574_opisogolny

Dziękuję za oficjalne udostępnienie wizualizacji.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL.
KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

O bezpieczeństwo transakcji dba międzynarodowe biuro nieruchomości RE/MAX z wieloletnim doświadczeniem.
Licencja nr 17674.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Artur Sroka - RE/MAX Prestige
Artur Sroka

Artur Sroka

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Artur Sroka

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare