Plot of Land for Building - For Sale - Rusinowo, Poland


Działka na sprzedaż nad morzem - Rusinowo

 Asking Price
Różana - Rusinowo, Poland
Used
Date Available: 01/07/2019
ID: 470191025-40
Total SqM
1,024
Lot Size:
32x32
Lot Size (m2)
1,024
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu, o obszarze 1024 m2 wraz z udziałem 1/17 w działce drogi o obszarze 3198 m2, położona nad morzem Bałtyckim w miejscowości Rusinowo (województwo zachodniopomorskie, powiat sławieński, gmina Postomino), w odległości ok. 1700 m od morza.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający.

Na podstawie Uchwały Nr XXXVI/327/13 Rady Gminy Postomino z dnia 8 listopada 2013 roku w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rusinowo działka oznaczona jest symbolem B46a ML (tereny rekreacji indywidualnej i usług hotelowych). Na terenach oznaczonych symbolem ML dopuszcza się jako uzupełniającą funkcję mieszkaniową dla niezbędnej całorocznej obsługi.
Funkcja podstawowa obszaru - obiekty rekreacji indywidualnej i usług hotelarskich.
Funkcja dopuszczalna obszaru - usługi turystyczne w zakresie obsługi ruchu turystycznego, handlu i gastronomii, nieuciążliwe, wbudowane, o powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni użytkowej budynku.

Rusinowo położone jest pomiędzy Darłowem a Ustką w obszarze chronionego krajobrazu "Pas Pobrzeża na zachód od Ustki", w odległości 2 km od Jarosławca, znanego kurortu wypoczynkowego. Rusinowo posiada swoisty mikroklimat i nieskażone środowisko naturalne. Atrakcjami tych okolic są: nadmorski pejzaż, piaszczyste szerokie plaże z wydmami porośniętymi lasami sosnowymi (liczne stanowiska sosny czarnej) i mieszanymi, strome brzegi klifowe oraz liczna nadmorska roślinność wydmowa.
Rusinowo i okolice to także wiele atrakcji turystycznych:
- Kilka szlaków rowerowych, które różnią się w zależności od stopnia trudności (Hanzeatycka trasa nadmorska, szlak rowerowy żółty - "Równina sławieńska", szlak rowerowy zielony - R10 - Międzynarodowy Szlak Rowerowy „DOOKOŁA BAŁTYKU”, szlak rowerowy czarny - "Łącznikowy");
- Latarnia morska w Jarosławcu;
- Aquapark Jarosławiec - w odległym o ok. 2 km Jarosławcu znajduje się kompleks wewnętrznych i zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą. Na powierzchni ponad 1500 m2 znajdują się dwa baseny wewnętrzne (basen z rwąca rzeką oraz basen z atrakcjami dla dzieci) oraz trzy baseny zewnętrzne (basen z falą morską oraz dwa baseny wielofunkcyjne).Na terenie Aquaparku znajdują się również domki gastronomicznie i restauracja Tropicoco, gdzie można się ochłodzić zimnymi napojami oraz skorzystać z oferowanych posiłków, centrum SPA, salon fryzjerski, Strefa Wellness oraz grota z wodospadami i inhalacją thalasso;
- Nordic Walking (osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą spacerować z kijami, gdyż w Rusinowie do plaży prowadzi ścieżka biegnąca przez piękny sosnowy las. Jest on ulubionym miejscem dla spacerowiczów również tych z kijami do nordic walking. Bardziej wytrwali spacerowicze mogą wybrać się na trasę mało uczęszczanymi drogami wijącymi się po pagórkach pośród wiatraków i małych wiosek);
- Wędkarstwo (jest to idealne miejsce dla wędkarzy ze względu na okoliczne jeziora: Wicko, Kopań i Jezioro Bukowo. Można skorzystać również z wędkarstwa morskiego i wybrać się na połowy dorsza. Przy odrobinie szczęścia można złowić: troć, belonę oraz płastugi);
- Nadmorski szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10 (Szlak stanowi część międzynarodowego projektu szlaku rowerowego prowadzącego wokół Morza Bałtyckiego EuroVelo (EV10). Łączna długość trasy to ponad 7,9 tys. km i łączy ona najważniejsze nadmorskie miejscowości, w tym Gdańsk, Rygę, Tallin, Helsinki, Malmo i Kopenhagę.
Cały projekt EuroVelo zakłada utworzenie dwunastu międzynarodowych tras rowerowych w całej Europie, których łączna długość to ponad 60 tys. km. Przez Polskę będą przebiegać odcinki 5 z nich).

Serdecznie polecam ofertę dla osób ceniących ciszę, aktywny wypoczynek, a zarazem bliskość morza. Rusinowo to idealne miejsce do odpoczynku i prowadzenia biznesu hotelarsko - turystycznego.

MEDIA:
- prąd na działce;
- woda w ulicy;
- kanalizacja w ulicy.

Zapraszam do kontaktu.

Features

Beach
Near to wood
Sea View
Settlement
Electricity
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Monika Bauer - RE/MAX Peak Nieruchomości
Monika Bauer

Monika Bauer

RE/MAX Peak Nieruchomości


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Monika Bauer

RE/MAX Peak Nieruchomości

Kopernika 61 lok. U3
Lodz, Lodzkie, Poland
90-553

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare