Działka budowlana - Sprzedaż - Tarnów Opolski, Polska


Działka komercyjna w Tarnowie Opolskim

 Cena ofertowa
Dworcowa - Tarnów Opolski, Polska
Rynek pierwotny
Dostępne od: 07/10/2017
ID: 800051001-211
Powierzchnia całkowita (m²)
1,491
Powierzchnia działki (m²)
1,491
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tarnów Opolski- gmina wiejska w powiecie opolskim, miejscowość położona zaledwie 15 kilometrów od Opola, bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą województwa. Przy ulicy Dworcowej , zaledwie 160 metrów od stacji PKP, oferuję działkę budowlaną, przeznaczoną pod budownictwo komercyjne, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem UC, co oznacza usługi komercyjne, handel, gastronomia, rzemiosło, rozrywka i inne z wyłączeniem uciążliwych usług obsługi transportu. Działka o kształcie trapezu, ścięta od strony nasypu kolejowego, składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 14,91a. Teren jest ogrodzony, posiada dostęp do drogi publicznej od strony ulicy Dworcowej, . Media bezpośrednio na działce. W bezpośrednim sąsiedztwie inne zabudowania komercyjne i mieszkaniowe. Teren płaski, częściowo zadrzewiony.
Cena: 145.000zł
Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta, pomożemy przy doborze najlepszego sposobu kredytowania tej nieruchomości!
Zapraszam i zachęcam do oglądania.
KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO SPRZEDAJĄCY.
Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS, 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek, Państwowa licencja zawodowa numer 19432, tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.
NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Informacje dodatkowe

Bieżąca woda
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione


Ostatnio oglądane