Plot of Land for Building - For Sale - Tuczno, Poland


Działka na osiedlu wśród lasu, między jeziorami

 Asking Price
Bukowa - Tuczno, Poland
SOLD
Used
Date Available: 26/06/2019
ID: 790121010-62
Total SqM
825
Lot Size (m2)
825
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Blisko zarówno natury, jak i cywilizacji. Oferuję na sprzedaż 825-metrową działkę w Tucznie koło Pobiedzisk. Zdecydowanie wyjątkowa, pięknie położona na obrzeżach Puszczy Zielonki, na osiedlu domów jednorodzinnych, w tym również letniskowych.

Proponowana nieruchomość, ogrodzona działka budowlana przy ul. Bukowej 5 (nr ewidencyjny 16/29), przeznaczona jest pod budowę domu jednorodzinnego. Działka ma szeroki front (23 m), głębokość prawie 36 m. Położona w bliskości lasu, dodatkowo sama w sporej części zadrzewiona. Drzewa można jednak w zależności od potrzeb wyciąć, po uzyskaniu zgody w gminie, co jest w tym przypadku jedynie formalnością.

Działka ma bardzo atrakcyjne położenie względem stron świata – daje możliwość usytuowania tarasu za domem, od strony południowej. Doprowadzono do niej prąd i wodę. Gaz oraz kanalizacja w drodze.

Tuczno to znana miejscowość wypoczynkowa w gminie Pobiedziska. Leży 20 km od centrum Poznania, w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka, a zarazem w centrum terenów rekreacyjnych między jeziorami Tuczno i Stęszewskim. Z oferowanej działki nad jezioro można dojść spacerkiem w 15 minut, do lasu – dosłownie w minutę.

Nad jeziorem Stęszewskim plaża oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Tu bowiem rozpoczyna się malowniczy, liczący ponad 11 km Szlak kajakowy Puszcza Zielonka. Prowadzi on przez południową część puszczy i przechodzi przez pięć jezior.

W Tucznie trzy sklepy spożywcze, do miasta Pobiedzisk, siedziby gminy – 11 km. Z działki 600 m do przystanku autobusu podmiejskiej linii 323, którym można dojechać do Poznania (do węzła przesiadkowego Rondo Śródka) w 40 minut.

Zapraszam na prezentację.

Features

Beach
Country Side
Settlement
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare