Plot of Land for Building - For Sale - Wisla, Poland


Dwupoziomowa działka w atrakcyjnym miejscu Wisły

 Asking Price
Bajcary - Wisla, Poland
PROSPECTIVE
Used
ID: 800061030-70
Total SqM
2,989
Lot Size:
70x42
Lot Size (m2)
2,989
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Mam do zaproponowania działkę budowlaną w najbardziej atrakcyjnej i rozwijającej się części Wisły. Działka zlokalizowana jest na osiedlu Bajcary na rozwidleniu dróg między Malinką i Czarnem, urokliwymi dolinami Wisły.
W bliskiej odległości znajdują się najważniejsze atrakcje Wisły, takie jak , Skocznia Narciarska im. A.Małysza na której odbywają się liczne imprezy sportowe, Mała i Duża Zapora na Wiśle, Zamek Prezydencki, Stacja Narciarska Cieńków, liczne szlaki rowerowe i piesze oraz hotele, pensjonaty i apartamentowce.

Działka dwupoziomowa, składa się z części budowlano-usługowej, całkowicie płaskiej znajdującej się bezpośrednio przy drodze, wielkość 1089m2 druga część działki 1900m2 znajduje się na niewielkim wzniesieniu obecnie oznaczona jako działka leśna.

Z działki wiedzie bezpośrednio szlak pieszo-rowerowy, który prowadzi na szczyt skoczni narciarskiej, dalej na Cieńków i słynną pętlę Cieńkowską skąd można dojść aż na Baranią Górę, najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim.

Do działki przygotowano projekt budowy domu, który można wykorzystać na mały pensjonat, działkę można wykorzystać również pod budowę domków letniskowych lub według dowolnego pomysłu.
W granicy działki znajdują się wszystkie media.
Lokalizacja działki to świetne miejsce na bazę wypadową

Do rzeki Wisły 50 metrów

Do centrum Wisły 6 km -5 minut samochodem, 15 minut rowerem

Do skoczni narciarskiej-400m, 10 minut spacerkiem

Do stacji narciarskiej Cieńków-1 km, 5 minut rowerem

Do Ustronia - 15 km
Do Szczyrku - 18 km

Features

Exterior Views
Mountains
Settlement
Electricity
Gas
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Małgorzata Strawa - RE/MAX Invest
Małgorzata Strawa

Małgorzata Strawa

RE/MAX Invest


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Małgorzata Strawa

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare