Plot of Land for Building - For Sale - Zakret, Poland


Zakręt, 825 mkw pod budowę wymarzonego domu!

 Asking Price
Ciekawa - Zakret, Poland
PROSPECTIVE
Used
Date Available: 15/07/2019
ID: 810131013-4
Total SqM
825
Lot Size (m2)
825
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do sprzedaży działka o powierzchni 825 mkw, leżąca w Zakręcie przy ul. Ciekawej.

Zakręt to wieś położona w podwarszawskiej gminie Wiązowna, granicząca z Warszawą od zachodu i Sulejówkiem od północy. Za około półtora roku połączy ją z Warszawą droga ekspresowa S17 oraz autostrada A2. W obecnej chwili trwają intensywne prace przy budowie obu dróg, dzięki którym skróci się dojazd do Warszawy.

Nieruchomość ma kształt prostokątny i boki ok. 24 x 33 m, posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. W ulicy Polnej jest przyłącze prądu oraz gazu. Działka leży na wzniesieniu, co obrazuje mapa hipsometryczna, okolica jest więc sucha i nienarażona na zalanie.

Działka jest częściowo zarośnięta drzewami liściastymi i sosnami, które dają schronienie przed słońcem i mogą posłużyć jako zalążek pięknego ogrodu.

W Zakręcie znajduje się szkoła podstawowa, rozbudowana w latach 2017-2018, boisko Orlik, prężnie działający klub sportowy, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych zajęć. Są też kościół oraz sklepy. W najbliższej okolicy dostępne są inne placówki handlowe: delikatesy, dyskonty spożywcze, markety budowlane i wiele innych. W IV kwartale 2020 roku planowane jest oddanie do użytku ogromnego centrum handlowego "Kolorowe życie" w Góraszce, z hipermarketem, kompleksem kinowym i ogromnym wyborem butików.

Komunikacja miejska to w głównej mierze autobusy linii podmiejskich oraz miejskie, wyjeżdżające z leżącej nieopodal Starej Miłosny. Można także skorzystać z kolei i SKM - wystarczy dojechać do najbliższej stacji w Sulejówku lub Wesołej.

Zakręt leży wśród mazowieckich łąk i lasów. W okolicach działki sporo jest nowych domów, co świadczy o coraz większej popularności tego miejsca, jednak zabudowa nie jest zbyt gęsta, co mieszkańcom zapewnia spokój i intymność. Zieleń, a jednocześnie bliskość Warszawy, to ogromne atuty tego miejsca.

UWAGA! Na sprzedaż jest także sąsiednia działka o powierzchni 800 mkw. Przy jednoczesnym zakupie obydwu działek 825+800 mkw cena ofertowa za całość wynosi 422 500 zł (260 zł/mkw).

Z przyjemnością zaprezentuję Państwu to piękne miejsce. Zapraszam do kontaktu!

Features

Wheelchair Accessible
Garden
Country Side
Electricity
Gas
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Justyna Nowodworska - RE/MAX City
Justyna Nowodworska

Justyna Nowodworska

RE/MAX City


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Justyna Nowodworska

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Poland
00-112

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare