Hotel/Pensjonat - Sprzedaż - Kraków, Polska


Kompleks Hotelowo Gastronomiczny z Potencjałem !!!

 Cena ofertowa
Marcina - Kraków, Polska
Rynek wtórny
ID: 800041029-21
Powierzchnia działki (m²)
106,000
Rok budowy
2008
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż sensacyjny, idealnie zlokalizowany, przy głównej trasie Kraków – Oświęcim obiekt Hotelowo - Gastronomiczny o obecnej nazwie Flamingo wraz z miejscami noclegowymi oraz obszernym gruntem na, którym znajdują się fantastyczne stawy hodowlane z wieloma gatunkami ryb.

Nieruchomość z przeznaczeniem pod dalsze inwestycje. Budynek o łącznej powierzchni 1.500 m2 z dużym potencjałem, możliwość rozbudowy, przebudowy, dobudowania kolejnego segmentu skrzydła hotelowego. Dodatkowo – do wykorzystania - pozwolenie pod budowę kolejnego budynku w odległości kilkunastu metrów od głównego budynku.


Przestronny parter z ogromną salą balową na około 250 osób, z toaletami, częścią barową, obszernym hallem oraz zapleczem magazynowym. Na piętro prowadzi z parteru wewnętrzna klatka schodowa. Na piętrze ( 1 – skrzydła ) znajdują się wydzielone pokoje z łazienkami dla gości, obecnie gotowe :

2 pokoje 4 osobowe

4 pokoje 2 osobowe

1 apartament na poddaszu

w przygotowaniu – do wykończenie pokoje z łazienkami z możliwością przyjęcia kilkudziesięciu gości (obecnie pomieszczenia przed malowaniem i wyposażeniem)

Budynek wybudowany i rozbudowany w latach 2003-2008, stan techniczny budynku jest dobry – do odmalowania lub całkowicie własnej aranżacji, obiekt wyposażony w klimatyzację, docieplony. Część piwniczna pełni funkcję pomieszczenia zaplanowanego pod jacuzzi, pokoje gościnne z widokiem na ogród lub wydzielona strefę SPA.


Najważniejsze zalety nieruchomości to :


lokalizacja – Poręba Żegoty – w pobliżu Alwerni – główna trasa Kraków – Oświęcim zjazd na teren obiektu bezpośrednio z drogi nr 780.

obszar nieruchomości – 106.146 m2 – teren ogrodzony, posiada dwie dwie reprezentacyjne bramy wjazdowe sterowane elektrycznie.

budynek z powierzchnią 1500 m2 – świetne miejsce pod prowadzenie dowolnej działalności :


1. Hotel z odrębną strefą SPA oraz częścią basenową , ogromny teren do zagospodarowania !!!

2. Resteruracja – duża sala dla 250 gości !!!

3. Dom Seniora – Opieki – miejsce – cisza, spokój, zieleń, stawy z ogromną ilością ryb, alejki wśród drzew – wiele gatunków drzew iglastych, bez problemu po rozbudowie części hotelowej pomieści 100 pensjonariuszy lub więcej.

4. Idealne miejsce pod reklamę – bez ograniczeń – każdego dnia drogą sąsiadująca z nieruchomością przejeżdża kilka tysięcy samochodów

5. Miejsca parkingowe dla co najmniej 100 pojazdów w tym autokarów

6. Trzy ogromne, świetnie utrzymane stawy rybne o powierzchniach około 4, 6 i 15 tys. m2, dodatkowo mały basen

7. Możliwość uruchomienia oferty wynajmu rowerków wodnych, kajaków, łódek, wędkowania

8. Budowa domków campingowych w okręgu stawów, teren na podwyższeniu z pięknym widokiem, ewentualnie budowa dodatkowego punktu gastronomicznego na powierzchni jednego ze stawów,

9. Ogromne zaplecze do organizacji szkoleń integracyjnych, spotkań, imprez okolicznościowych, wesel, komunii, sylwestra itp.

10. Dojazd do Autostrady A 4 – tylko 7 km !!!


Media: woda, gaz , kanalizacja, energia elektryczna, ogrzewanie własne


Dojazd : Balice – Lotnisko – 21 km ( 22 min), Krakowa – 32 km, Oświęcimia – 32 km, Wadowice – 33 km, Katowic – 55 km.


Zapraszam do udziału w prezentacji oferowanej nieruchomości i zapoznania się z jej potencjałem. Idealne miejsce do prowadzenia biznesu na szeroką skalę – duży potencjał inwestorski.


Cena brutto !!!


Oferuję również pomoc, w jakichkolwiek pracach remontowo budowlanych, które przyszły nabywca zamierzał by wykonać.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, a także w wyborze korzystnego wariantu ubezpieczenia.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą proszony jest o kontakt z biurem Remax Gold w Katowicach.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW TRANSAKCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

RE/MAX Gold
ul. Kopernika 26
40-064 Katowice
tel: +48 32 776 01 70
mob.: +48 600 582 010


Informacje dodatkowe

Basen
Ogród
Widoki
Bieżąca woda
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Aleksander Łacina - RE/MAX Gold
Aleksander Łacina

Aleksander Łacina

RE/MAX Gold


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Aleksander Łacina

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Śląskie, Polska
40-064

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj