Hotel/Pensjonat - Sprzedaż - Niedzica, Polska


Pensjonat w Pieninach - zorganizuj własny biznes

 Cena ofertowa
3 Maja - Niedzica, Polska
Rynek wtórny
ID: 470101074-5
Powierzchnia działki:
122,64X35
Powierzchnia działki (m²)
4,292
Pow. zabudowy (m²)
437
Rok budowy
2011
Liczba miejsc postojowych
10

Liczba pięter
3
Przeznaczenie
pensjonat , restauracja
Przyszłe przeznaczenie
pensjonat, hotel, restauracja
Kategoria
Agricultural Field
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pensjonat w Niedzicy, powiat Nowy Targ, zlokalizowany na dwóch działkach o powierzchni 4292 m2 to kompleks dwóch budynków:
- pierwszy o pow. 168,4 m2, rok budowy 1998 rok, przebudowany i dostosowany do działalności turystycznej. PIWNICA: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, gastronomiczne; PARTER: restauracja, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze; PIĘTRO: pokoje gościnne z łazienkami; PODDASZE UŻYTKOWE: pokoje gościnne. Razem 7 pokoi na 17-21 osób. Restauracja stanowiąca zaplecze żywieniowe dla wczasowiczów, jest też dostępna dla gości odwiedzających okolice.
- drugi budynek o pow 269 m2, rok budowy 2011 rok; PARTER i PIĘTRO: 14 pokoi z łazienkami na ok. 40 osób; duża sala rekreacyjna na parterze z bilardem, ping-pongiem, telewizorem, itd.).
Działka sportowo - rekreacyjna o pow. 2110 m2 stanowi zaplecze sportowe dla wczasowiczów - rodzin z dziećmi, dzieci z kolonii i zielonych szkół. Boisko do siatkówki, miejsce na ognisko i duża przestrzeń daje możliwość wypoczynku na terenie ośrodka. Na tej działce można wybudować kolejny budynek z pokojami (z łazienkami ) na ok. 21 osób.
Nowy właściciel może w obiekcie kontynuować działalności hotelową, gastronomiczną i rekreacyjną przez cały rok. Stabilny, dochodowy biznes umożliwiający rozwój oraz wprowadzenie nowych standardów wspierających turystykę regionu.
Niedzica to doceniana przez turystów przepiękna wieś letniskowa, malowniczo położona u podnóży Pienin Spiskich, niedaleko Czorsztyna, nad ogromnym Zalewem Czorsztyńskim. Najważniejsze atrakcje: gotycki zamek, Dunajec w odległości 1 km, plaża miejska, zapora wodna w odległości 800 m.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Balkon
Garaż
Ogród
Taras
Widoki
Blisko lasu
Blisko parku
Blisko parku dla dzieci
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko stacji kolejowej
Blisko szkół
Blisko szpitala
Dobry dostęp komunikacyjny
Góry
Plaża
Tereny wiejskie
Widok na góry
Bieżąca woda
Gaz
Kanalizacja
Kolektory słoneczne
Niezależne źródło wody
Ogrzewanie piecem centralnym
Ogrzewanie słoneczne
Prąd
Telewizja kablowa
Południe
Wschód
Zachód
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jolanta Ostrowska - RE/MAX Top
Jolanta Ostrowska

Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jolanta Ostrowska

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare