Hotel/Pensjonat - Wynajem - Rybnik, Polska


Dzierżawa z prawem pierwokupu – szansa dla Ciebie…

 Cena ofertowa
 
[Miesięcznie]
44 Rymera - Rybnik, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061016-600
Powierzchnia całkowita (m²)
2,102
Powierzchnia działki (m²)
2,799
Pow. zabudowy (m²)
1,045

Kubatura (m3)
5,995.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję pod wynajem / dzierżawę ( z prawem pierwokupu ! )
obiekt - HOTEL, RESTAURACJA i PUB - nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Rymera 44, dzielnica Niedobczyce, województwo śląskie.

CENA NAJMU 15 000 ZŁ Netto / MIESIĄC / + MEDIA

KAUCJA - Trzy miesięczny czynsz - POBIERANA Z GÓRY oraz zabezpieczenie Notarialne zakupu nieruchomości po upływie wskazanego czasu.

Nieruchomość położona jest w południowej dzielnicy Rybnika, na obrzeżach miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego zagospodarowanego parku, z licznymi atrakcjami jak: amfiteatr, plac zabaw dla dzieci, plac sportu i rekreacji dla dorosłych.

Atutem położenia nieruchomości jest bliskość miasta Rybnika, dobra dostępność komunikacyjna najatrakcyjniejszych terenów województwa, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe, kolejowe, lotnicze) i jednocześnie usytuowanie wśród terenów zielonych i rekreacyjnych (parku) i związana z tym bardzo dobra komunikacja poprzez bezpośredni i wygodny dostęp do dróg krajowych i autostrad.

Lokalizacja hotelu jest doskonałym miejscem pobytu dla osób odbywających podróże służbowe czy okolicznościowe.

Powierzchnia całkowita : 2102,00 m²
Powierzchnia użytkowa : 1400,40 m ²
Działka o powierzchni 2799 m², zagospodarowana, częściowo ogrodzona.

Budynek hotelu :

jest podpiwniczony, dwupiętrowy.

Na parterze znajduje się recepcja, na parterze oraz piętrach 25 pokoje z łazienkami jedno, dwu i trzy osobowe, w tym 2 pokoje o podwyższonym standardzie (apartamenty dla nowożeńców). W pokojach znajdują się telefony oraz odbiorniki TV SAT. W pokojach na parterze dostęp do Internetu.

W piwnicach zaplecze magazynowo – socjalne z pralnią, prasowalnią i innymi, niezbędnymi do obsługi hotelowej.
Hotel w poziomie parteru połączony jest z restauracją.

Budynek restauracji:

- sala główna restauracyjna dla 120 osób,
- sala taneczna z podświetlonym parkietem dla 60 osób( klimatyzowana),
- sala konferencyjno bankietowa dla 40 osób,

W piwnicach restauracji znajdują się pomieszczenia magazynowe do obsługi kuchni oraz klubokawiarnia – PUB, z częścią magazynowo - sanitarną z niezależnym wejściem zewnętrznym.

Znajduje się tu również szatnia, węzeł sanitarny (damski, męski), hol wejściowy, pomieszczenia obsługi lokalu z zachowanym ciągiem technologicznym (rozdzielnia kelnerska, magazyny produktów suchych i napoi) oraz kuchnia.
Kuchnia z piecem konwekcyjnym, wyposażona w meble i urządzenia ze stali nierdzewnej włoskiej Firmy MBM. Są tu stoły robocze, stoły ze zlewami, szafy magazynowe, regały , półki, wszystko z atestowanej stali i wykonane wg projektu, pod ścisłym nadzorem. Dzięki temu można tutaj zastosować różne techniki sporządzania potraw i jest możliwość wprowadzenia urozmaiconego asortymentu potraw do jadłospisu.

W piwnicach znajduje się też komora chłodnicza i kilka osobnych pomieszczeń zapewniających cały proces technologiczny, niezbędny w produkcji gastronomicznej, zgodny z wymaganiami Sanepidu (chłodnie, pomieszczenia dezynfekcji jajek, obieralnia warzyw, kuchnia wydawka, zwrot naczyń, zmywalnia naczyń, pomieszczenia socjalne, węzeł sanitarny dla personelu). Wszystko w pełni wyposażone i tylko czeka w gotowości na wyzwanie…….

W cenie pozostają wszystkie meble, sprzęty i urządzenia.

Latem istnieje możliwość wystawienia stolików z parasolami na zewnątrz, w tzw. „ogródku letnim”.

W pięknych wnętrzach organizowane są imprezy okolicznościowe: jubileusze, chrzciny, roczki, komunie, rocznice, urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, wesela, stypy i inne; imprezy firmowe: bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, imprezy dla firm.. Ze względu na wysokość kondygnacji ( 3,00 m) , istnieje możliwość przekształcenia obiektu na centrum SPA, klub fitness, szkołę tańca, gabinety specjalistyczne, dom dziecka, przedszkole, dom spokojnej starości, etc.

Możliwości są nieograniczone…


Instalacje: elektryczna , wodna (z sieci), kanalizacyjna (sanitarna i deszczowa), gazowa, centralnego ogrzewania , klimatyzacyjna i wentylacyjna (mechaniczna i grawitacyjna), telefoniczna i teletechniczna (Wi-Fi na parterze i piętrze) odgromowa, w piwnicy wymiennik ciepła (do ogrzewania całego obiektu).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Rybnika nieruchomość położona jest w terenach o symbolu: P 30 ZP - tereny zieleni parkowej

Dojazd do hotelu i restauracji jest bardzo dobry, od ul Rymera, drogą utwardzoną i wyłożoną kostką betonową brukową, prowadzącą do własnego parkingu, również wyłożonego kostką.

Nieruchomość doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji i obiektów użyteczności publicznej.

Świetna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Raciborza (25 km), Gliwic ( 30 km), Katowic ( 60 km), Krakowa (120 km), do lotniska w Pyrzowicach (78 km), do lotniska Balice w Krakowie (100km), natomiast do lotniska w Ostrawie (30 km).


Oferta godna polecenia !

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt.

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Blisko parku
Blisko parku dla dzieci
Blisko stacji kolejowej
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Gaz
Kanalizacja
Klimatyzacja
Ogrzewanie piecem centralnym
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj