Hotel - For Rent/Lease - Rybnik, Poland


Dzierżawa z prawem pierwokupu – szansa dla Ciebie…

 Asking Price
 
[Monthly]
44 Rymera - Rybnik, Poland
Used
ID: 800061016-600
Total SqM
2,102
Lot Size (m2)
2,799
Built Area (m²)
1,045

Cubic Volume (m³):
5,995.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję pod wynajem / dzierżawę ( z prawem pierwokupu ! )
obiekt - HOTEL, RESTAURACJA i PUB - nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Rymera 44, dzielnica Niedobczyce, województwo śląskie.

CENA NAJMU 15 000 ZŁ Netto / MIESIĄC / + MEDIA

KAUCJA - Trzy miesięczny czynsz - POBIERANA Z GÓRY oraz zabezpieczenie Notarialne zakupu nieruchomości po upływie wskazanego czasu.

Nieruchomość położona jest w południowej dzielnicy Rybnika, na obrzeżach miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego zagospodarowanego parku, z licznymi atrakcjami jak: amfiteatr, plac zabaw dla dzieci, plac sportu i rekreacji dla dorosłych.

Atutem położenia nieruchomości jest bliskość miasta Rybnika, dobra dostępność komunikacyjna najatrakcyjniejszych terenów województwa, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe, kolejowe, lotnicze) i jednocześnie usytuowanie wśród terenów zielonych i rekreacyjnych (parku) i związana z tym bardzo dobra komunikacja poprzez bezpośredni i wygodny dostęp do dróg krajowych i autostrad.

Lokalizacja hotelu jest doskonałym miejscem pobytu dla osób odbywających podróże służbowe czy okolicznościowe.

Powierzchnia całkowita : 2102,00 m²
Powierzchnia użytkowa : 1400,40 m ²
Działka o powierzchni 2799 m², zagospodarowana, częściowo ogrodzona.

Budynek hotelu :

jest podpiwniczony, dwupiętrowy.

Na parterze znajduje się recepcja, na parterze oraz piętrach 25 pokoje z łazienkami jedno, dwu i trzy osobowe, w tym 2 pokoje o podwyższonym standardzie (apartamenty dla nowożeńców). W pokojach znajdują się telefony oraz odbiorniki TV SAT. W pokojach na parterze dostęp do Internetu.

W piwnicach zaplecze magazynowo – socjalne z pralnią, prasowalnią i innymi, niezbędnymi do obsługi hotelowej.
Hotel w poziomie parteru połączony jest z restauracją.

Budynek restauracji:

- sala główna restauracyjna dla 120 osób,
- sala taneczna z podświetlonym parkietem dla 60 osób( klimatyzowana),
- sala konferencyjno bankietowa dla 40 osób,

W piwnicach restauracji znajdują się pomieszczenia magazynowe do obsługi kuchni oraz klubokawiarnia – PUB, z częścią magazynowo - sanitarną z niezależnym wejściem zewnętrznym.

Znajduje się tu również szatnia, węzeł sanitarny (damski, męski), hol wejściowy, pomieszczenia obsługi lokalu z zachowanym ciągiem technologicznym (rozdzielnia kelnerska, magazyny produktów suchych i napoi) oraz kuchnia.
Kuchnia z piecem konwekcyjnym, wyposażona w meble i urządzenia ze stali nierdzewnej włoskiej Firmy MBM. Są tu stoły robocze, stoły ze zlewami, szafy magazynowe, regały , półki, wszystko z atestowanej stali i wykonane wg projektu, pod ścisłym nadzorem. Dzięki temu można tutaj zastosować różne techniki sporządzania potraw i jest możliwość wprowadzenia urozmaiconego asortymentu potraw do jadłospisu.

W piwnicach znajduje się też komora chłodnicza i kilka osobnych pomieszczeń zapewniających cały proces technologiczny, niezbędny w produkcji gastronomicznej, zgodny z wymaganiami Sanepidu (chłodnie, pomieszczenia dezynfekcji jajek, obieralnia warzyw, kuchnia wydawka, zwrot naczyń, zmywalnia naczyń, pomieszczenia socjalne, węzeł sanitarny dla personelu). Wszystko w pełni wyposażone i tylko czeka w gotowości na wyzwanie…….

W cenie pozostają wszystkie meble, sprzęty i urządzenia.

Latem istnieje możliwość wystawienia stolików z parasolami na zewnątrz, w tzw. „ogródku letnim”.

W pięknych wnętrzach organizowane są imprezy okolicznościowe: jubileusze, chrzciny, roczki, komunie, rocznice, urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, wesela, stypy i inne; imprezy firmowe: bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, imprezy dla firm.. Ze względu na wysokość kondygnacji ( 3,00 m) , istnieje możliwość przekształcenia obiektu na centrum SPA, klub fitness, szkołę tańca, gabinety specjalistyczne, dom dziecka, przedszkole, dom spokojnej starości, etc.

Możliwości są nieograniczone…


Instalacje: elektryczna , wodna (z sieci), kanalizacyjna (sanitarna i deszczowa), gazowa, centralnego ogrzewania , klimatyzacyjna i wentylacyjna (mechaniczna i grawitacyjna), telefoniczna i teletechniczna (Wi-Fi na parterze i piętrze) odgromowa, w piwnicy wymiennik ciepła (do ogrzewania całego obiektu).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Rybnika nieruchomość położona jest w terenach o symbolu: P 30 ZP - tereny zieleni parkowej

Dojazd do hotelu i restauracji jest bardzo dobry, od ul Rymera, drogą utwardzoną i wyłożoną kostką betonową brukową, prowadzącą do własnego parkingu, również wyłożonego kostką.

Nieruchomość doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji i obiektów użyteczności publicznej.

Świetna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Raciborza (25 km), Gliwic ( 30 km), Katowic ( 60 km), Krakowa (120 km), do lotniska w Pyrzowicach (78 km), do lotniska Balice w Krakowie (100km), natomiast do lotniska w Ostrawie (30 km).


Oferta godna polecenia !

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt.

Features

Furnished
Good reachable traffic
Near Children's Park
Near Park
Near Railway station
Near Schools
Air Conditioning
Electricity
Gas
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare