Commercial/Retail - For Sale - Bielsko-Biala, Poland


Parter, centrum, wejście od ruchliwej ulicy

 Asking Price
19 Paderewskiego - Bielsko-Biala, Poland
Used
ID: 800061016-560
Lot Size (m2)
78.20

Floor Level
Ground floor
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,2 m2, usytuowany w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Paderewskiego 19 - o dużym natężeniu ruchu pojazdów jak i pieszych.

Oferowany lokal położony jest w czterokondygnacyjnym budynku na parterze z wejściem i oknami bezpośrednio od ulicy Paderewskiego i zaletą jest bardo dobra widoczność dla przechodniów i dużej liczby kierowców samochodów przejeżdżających. Jest to więc bardzo dobra lokalizacja dla reklamy Twojej Firmy.

Doskonały pod każdą działalność może służyć do prowadzenia m.in.: placówki bankowej, biura obsługi klienta, agencji (fotograficznej, ubezpieczeniowej) salonu sprzedaży( komputerowe, Play, Orange ), sklepu, pracowni, punktu konsultacyjnego, idealnie nadaje się na biura, gabinety lekarskie, kancelarię, placówkę finansową, salon piękności czy inne, różnorakie formy działalności gospodarczej.

Lokal o wysokim standardzie wykończenia, nie wymaga remontu, jedynie ewentualnego dostosowania wystroju, można się wprowadzać od zaraz.

Lokal składa się z dwóch części. Pierwsza składa się trzech pomieszczeń, druga to część wspólna stanowiąca zaplecze socjalno-sanitarno-kuchenne, do użytkowania na połowę z najemcami sąsiedniego lokalu. Pomieszczenia są przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie łatwe do adaptacji pod każdą działalność. Lokal klimatyzowany.

W pobliżu liczne parkingi dla klientów, istnieje również możliwość dokupienia lub wynajęcia miejsc parkingowych znajdujących się w garażu podziemnym budynku.

Media: prąd, woda, ogrzewanie, kanalizacja.

Rozkład powierzchni:
Część I - 53,3 mkw
Połowa części wspólnej - 24,9 mkw

Cena: 351,900 zł

Lokalizacja rozwija cały wachlarz możliwości jakie przynosi usytuowanie lokalu w ścisłym centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo głównych ulic handlowych miasta skutkuje bardzo intensywnym ruchem ulicznym, jak i pieszych.
Cała infrastruktura miasta jest na wyciągnięcie ręki!

Zapraszam do obejrzenia lokalu!

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Wheelchair Accessible
Good reachable traffic
Near Bus
Near Hospital
Near Schools
Near Shops
Towncentre
Air Conditioning
Electricity
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare