Lokal handlowy/usługowy - Sprzedaż - Namysłów, Polska


Cukiernia z tradycjami od 1966 roku! Namysłów

Pocztowa - Namysłów, Polska
SPRZEDANE
Rynek wtórny
ID: 800051001-54
Powierzchnia całkowita (m²)
66
Powierzchnia działki (m²)
96

Piętro
Cały budynek
Przeznaczenie
Cukiernia, lodziarnia
Przyszłe przeznaczenie
Handlowo - usługowe
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Smak lodów które oferowała Cukiernia na ulicy Pocztowej w Namysłowie zna prawie każdy mieszkaniec Namysłowa i okolic, a zapach pieczonych pączków od 1966 roku nie dawał spokojnie pracować urzędnikom pobliskiego Ratusza…. Tak rozpoznawalną i świetnie zlokalizowaną nieruchomość (od Rynku dzieli ją długość jednej kamienicy) oferuję do sprzedaży.
Cukiernia posadowiona jest na działce o powierzchni 0,96 ara, w samym Centrum Namysłowa przy ulicy Pocztowej. W budynku na kondygnacji pierwszej o powierzchni 36m2, mieszczą się pomieszczenia produkcji lodów wyposażone w sprawne urządzenia specjalistyczne, takie jak: Pasteryzator do lodów, Frezer do lodów, Chłodnia typu „Szok” , Chłodnia +1-1, Zamrażarka ośmiokomorowa. Druga część budynku to kondygnacja -1, o powierzchni 30m2, w której mieści się zaplecze socjalne, toaleta, szatnia, pomieszczenie produkcyjne cukierni, pomieszczenia magazynowe, zmywalnia, oraz trzy kompresory chłodzone powietrzem.
W nieruchomości media takie jak: woda i kanalizacja miejska, energia elektryczna oraz możliwość podłączenia miejskiej sieci centralnego ogrzewania.
Ze względu na atrakcyjne położenie i związane z miejscem tradycje, serdecznie polecam. Zachęcam również do zapoznania się z ofertą pod kątem innej działalności w tak ciekawym i rozpoznawalnym miejscu w sercu Namysłowa.
Cena za nieruchomość wraz ze sprzętem produkcyjnym to 199.000zł (do negocjacji) Możliwość zakupu również samego budynku, bez sprzętu .

KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO SPRZEDAJĄCY!

Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS Opole ul. Koraszewskiego 7, Wojciech Bimek, Państwowa licencja zawodowa nr 19432, tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11

Informacje dodatkowe

Umeblowane
W pobliżu komunikacji miejskiej
Bieżąca woda
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Polska
45-011

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare