Lokal handlowy/usługowy - Sprzedaż - Warszawa, Polska


Działka 577m,Budynek 4x55m,Ostrobramska-INWESTYCJA

 Cena ofertowa
Ostrobramska - Warszawa, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 08/02/2018
ID: 810131007-6
Całkowita liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita (m²)
220
Powierzchnia działki (m²)
577
Pow. zabudowy (m²)
55

Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Dom jednorodziny
Przyszłe przeznaczenie
usługowe, hotelarskie, wielorodzinne
Przeznaczenie gruntu
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area, Cat.I Excl. Low Rise Building Res. Area, Cat.II Excl. High & Med. Rise Building Res. Area, Commercial Area
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Doskonała działka inwestycyjna z budynkiem o profilu budowlano usługowym bezpośrednio przy jednej z głównych ulic Warszawy!

Działka o wielkości 577 mkw jest usytuowana przy rogu ulicy Ostrobramskiej i Łukiskiej. Jest to doskonałe miejsce dla umieszczenia witryny sklepowej, ulokowania gabinetu lub kancelarii, z łatwym dojazdem i widoczna z głównej ulicy!

Na działce wybudowany jest dom jednorodzinny oraz dwa garaże podziemne. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zakłada możliwość rozbudowania domu, stworzenia domu wielorodzinnego, przekształcenia nieruchomości w lokale użytkowe i komercyjne. Obecny budynek składa się z piwnicy, parteru piętra oraz poddasza użytkowego - każda z kondygnacji odpowiednio zajmuje 55 mkw.

Lokalizacja i założenia MPZP tworzą z tej nieruchomości doskonałą ofertę inwestycyjną (rozbudowa hotelowa/pokoje pracownicze, lokale użytkowe), indywidualną (duża działka z domem w doskonałym punkcie komunikacyjnym w Warszawie) oraz do użytku prywatno - komercyjnego (dom z lokalami użytkowymi). Wartym dodania jest fakt, iż w najbliższym sąsiedztwie brak jest lokali z usługami (brak np. kancelarii prawniczych, salonu fryzjerskiego, lokalu gastronomicznego itp.). Dojazd do stacji metra z przystanku autobusowego (100 m od nieruchomości) w 14 min, do Centrum 23 min - bezpośrednio, bez przesiadek.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.

Informacje dodatkowe

Garaż
Ogród
Osiedle
W pobliżu komunikacji miejskiej
Bieżąca woda
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Ignacy Blicharz - RE/MAX City
Ignacy Blicharz

Ignacy Blicharz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Ignacy Blicharz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane