Commercial/Retail - For Sale - Zywiec, Poland


Dwa piętra do zagospodarowania pod działalność

 Asking Price
22 A Ks. Stanisława Słonki - Zywiec, Poland
Used
ID: 800061016-772
Lot Size (m2)
1,718

Floor Level
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż całe dwa piętra czterokondygnacyjnego budynku znajdujący się w Żywcu przy ul. Ks. Prałata Stanisława Słonki 22 A.

Lokale znajduje się na pierwszym i drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Obiekt remontowany i modernizowany w latach 2010 oraz 2016-2017, w dobrym stanie technicznym. W skład powierzchni na każdym piętrze wchodzi jedno duże pomieszczenie handlowo-usługowe, typu „open space”, z zapleczem.

Budynek posiada konstrukcję żelbetowo-szkieletową, o nośności stropu do 500 kg na 1 m2.

Dla potencjalnych inwestorów ważna będzie informacja, że jest klient zainteresowany wynajmem części powierzchni na okres 10 lat. Wymagałoby to inwestycji w wysokości 400,000 zł w celu adaptacji do jego potrzeb. Zwrot 8% rocznie w skali 10 lat.

Lokal oferuje szeroki wachlarz zastosowań – można przeznaczyć go na gabinety lekarskie, gabinety masażu lub odnowy biologiczne, zwłaszcza, że w tym rejonie jest takie zapotrzebowanie. Otwarta przestrzeń sprawdzi się także jako sklep wielkopowierzchniowy. Istnieje również możliwość zaadaptowania całego pietra na mieszkania typu loft.
Wysokość pomieszczenia to 4,3 m. Na podłogach płytki ceramiczne. Wymienione okna plastikowe, trójdzielne. Elewacja budynku jest po remoncie. Budynek został także częściowo ocieplony.

Całe drugie piętro można podzielić na mieszkania - istnieje gotowy projekt na takie rozwiązanie. W wyniku takiego podziału powstałoby 12 mieszkań o różnych powierzchniach. Na 3 piętrze tego budynku podział na mieszkania został zrealizowany i mieszkania znalazły nabywców.

W budynku działa winda towarowa o udźwigu 1000 kg oraz drugi szyb z możliwością adaptacji na windę towarową lub osobową. Do dyspozycji właściciela 10 miejsc parkingowych na wyłączność. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ul. Ks. Słonki, na terenie zlokalizowane są utwardzone drogi wewnętrzne umożliwiające wjazd samochodami ciężarowymi.

Powierzchnia użytkowa : 1718 m2
- w tym: pierwsze piętro - 840 m2
drugie piętro - 878 m2


Cena: 1,802,000 zł + VAT

Media: prąd,(moc maksymalna 100 KW, z możliwością rozbudowy),woda, kanalizacja, ogrzewanie centralne – są osobne liczniki.
Jest możliwość podłączenia gazu.

LOKALIZACJA:
Najbliższe sąsiedztwo zabudowane budynkami użytkowymi, użyteczności publicznej oraz w dalszej odległości, budynkami mieszkalnymi.
Wokół budynku usytuowany jest parking dla samochodów osobowych w ilości około 70 miejsc postojowych. Nieruchomość posiada dogodne położenie komunikacyjne, a usytuowana jest w rozwijającym się Centrum przemysłowo-handlowym.
W bezpośrednim sąsiedztwie z powodzeniem funkcjonują i posiadają siedziby:
•     Przychodnia lekarska, zakład balneologiczny
•     Apteka
•     Restauracja Stary Dwór na 400 osób
•     Salon meblowy Black Red White
•     Żywieckie Zakłady Papiernicze
•     Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego
•     Oddział ARiMR
•     Powiatowe Centrum pomocy rodzinie oraz centrum zarządzania kryzysowego
•     Miejski dom kultury
•     Szkoła podstawowa i gimnazjum
•     Przedszkole
•     Okręgowa stacja diagnostyczna
•     Firma budowlana SKOBUD,
•     Firma budowlana Wodpol
•     Producent tynków o zapraw MITECH
•     Producent profili z tworzyw sztucznych Żeltech
•     Korty tenisowe
•     Stadiony sportowe Soły i Czarni Żywiec
•     Hotel z basenem kąpielowym

Nadmienić należy, że miasto Żywiec liczy około 50.000 mieszkańców, a z usług sklepów korzystają w zdecydowanej większości mieszkańcy całej Żywiecczyzny, którzy przyjeżdżają samochodami na zakupy (ponad 100 tys. mieszkańców).


SZYBKI DOJAZD DO :
- Żywiec, rynek (2 km)
- Bielsko-Biała (20 km)
- Szczyrk (15 km)

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Lift/Elevator
Near Railway station
Near Schools
Near Shops
Electricity
Heating - Central Boiler
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare