Lokal handlowy/usługowy - Wynajem - Bystra, Polska


Kompleks lokali użytkowych w Bystrej idealnie nadających się na klinikę, gabinety lekarskie.

 
[Miesięcznie]
11 Wyzwolenia - Bystra, Polska
Rynek pierwotny
Dostępne od: 07/02/2018
ID: 800061048-5
Całkowita liczba pokoi
17
Powierzchnia całkowita (m²)
422
Powierzchnia działki (m²)
422
Rok budowy
2017

Liczba pięter
2
Windy
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferujemy Państwu do wynajęcia kompleks pomieszczeń w nowo wybudowanym budynku w Bystrej, idealnie nadający się na klinikę, zespół gabinetów lekarskich lub siedzibę średniego przedsiębiorstwa. Powierzchnia do wykorzystania wynosi 422 m² i obejmuje przestrzeń dwóch kondygnacji (parter i piętro) oraz pomieszczenia użytkowe w piwnicach. Do dyspozycji jest 17 pomieszczeń, w tym 10 gabinetów/biur oraz 7 pomieszczeń gospodarczych, technicznych, magazynów oraz 8 toalet, w tym 2 przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne. Budynek jest w 100% dostosowany do osób niepełnosprawnych, pozbawiony barier, wyposażony w podjazdy oraz windę.

Doskonała lokalizacja kompleksu to mocna strona tego obiektu. Centrum Bystrej, bezpośrednia bliskość ważnego pulmonologicznego ośrodka szpitalnego w Bystrej oraz Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej to główne czynniki, które decydują o dużej wartości dla lokalizacji tego obiektu. Przed budynkiem oraz wzdłuż bocznej drogi przygotowano miejsca parkingowe, a bliskość trasy szybkiego ruchu S1 ułatwia szybką i sprawną komunikację

Budynek jest całkowicie wykończony, wyposażony w system alarmowy, serwerownię oraz ogrzewany za pomocą własnego systemu grzewczego. Stan wykończenia pozwala na natychmiastowe zagospodarowanie. Jasne, przestronne pomieszczenia, duże okna wpuszczające sporo dziennego światła, klimatyzowane powierzchnie wyłożone płytkami ceramicznymi, dobrze rozwinięty węzeł sanitarny oraz możliwość dostępu do bieżącej wody w każdym gabinecie, a także miejsce przygotowane z myślą o punkcie rejestracji to silne atuty dla firm oferujących usługi medyczne.

Układ pomieszczeń przedstawia się następująco. Na parterze znajduje się 5 gabinetów / biur, w większości połączonych wewnętrznymi drzwiami, dwie toalety, miejsce pod rejestrację oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem grzewczym. Oszklona, słoneczna klatka schodowa z winda prowadzi nas na piętro, gdzie wewnętrznym przejściem dochodzimy do korytarza drugiego budynku, gdzie znajduje się kolejnych 5 gabinetów, toaleta damska, męska oraz dla osób niepełnosprawnych, magazyn oraz pomieszczenie techniczne. Na poziomie piwnic mamy do dyspozycji pomieszczenia użytkowe nadające się na szatnie lub pomieszczenia socjalne, z dwoma toaletami oraz serwerownią.

NAJEMCA NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA AGENCJI.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zagadnienia dotyczące tej inwestycji.

Informacje dodatkowe

Blisko autostrady
Blisko autostrady
Blisko sklepów
Blisko szpitala
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Internet
Klimatyzacja
Ogrzewanie piecem centralnym
Prąd
Winda
Południe
Wschód
Zachód
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
System alarmowy
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Jarosław Górski - RE/MAX Invest
Jarosław Górski

Jarosław Górski

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Jarosław Górski

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione


Ostatnio oglądane