Lokal handlowy/usługowy - Wynajem - Górki Wielkie, Polska


Przy głównej drodze w Górkach Wielkich

 Cena ofertowa
 
[Miesięcznie]
96 Zofii Kossak - Górki Wielkie, Polska
WYNAJĘTE
Rynek wtórny
ID: 800061016-572
Powierzchnia działki (m²)
114.22
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 114,22 m2, w Górkach Wielkich, przy ul. Zofii Kossak 96 o dużym natężeniu ruchu pojazdów.

Oferowany lokal położony jest w parterowym budynku w przyziemiu i posiada dwa wejścia : dla klientów i dla personelu. Dostęp do lokalu bez barier, co sprawia, że jest on dostępny dla osób niepełnosprawnych.
Zaletą jest bardzo dobra widoczność dla dużej liczby kierowców samochodów przejeżdżających drogą powiatową. Jest to więc bardzo dobra lokalizacja dla reklamy Twojej Firmy.

Świetnie nadaje się pod przeróżne rodzaje działalność może służyć do prowadzenia m.in.: placówki bankowej, biura obsługi klienta, agencji (np. ubezpieczeniowej), salonu sprzedaży ( komputerowe, telefonia komórkowa ), sklepu, pracowni, punktu konsultacyjnego, idealnie nadaje się na biura, kancelarię, placówkę finansową, salon piękności czy inne, różnorakie formy działalności gospodarczej.
Lokal użytkowany był do niedawna jako apteka. Nie wymaga remontu, tylko dopasowania do nowej działalności. Większość wyposażenia może pozostać do wykorzystania przez nowego najemcę.
Lokal składa się z głównego pomieszczenia dostępnego dla klientów, o powierzchni 28.09 m2 oraz części wewnętrznej, gdzie znajdują się trzy większe pomieszczenia magazynowe i administracyjne o pow. odpowiednio 13.40 m2, 9mkw i 12.96 m2 oraz kilku mniejszych pomieszczeń magazynowych i sanitarnych, archiwum, WC i pokoju socjalnego.
Lokal klimatyzowany, o funkcjonalnym rozkładzie łatwe do adaptacji pod każdą działalność.

Działka posiada urządzony zjazd z ulicy Zofii Kossak. Na parceli urządzono 6 miejsc parkingowych dla klientów budynku i lokalu.

Media: prąd, woda, ogrzewanie zasilane piecem gazowym, kanalizacja.
Płatności za prąd według odrębnego licznika.

Miesięczny koszt najmu to: 2,000 zł + VAT /m-c + opłaty za media
Kaucja: dwumiesięczny czynsz

Dobrze usytuowany, z szybkim dojazdem do centrum Górek Wielkich oraz do trasy szybkiego ruchu S52, umożliwiającej łatwy dojazd do Cieszyna, Skoczowa, Ustronia, Wisły czy Bielska-Białej.

Zapraszam do obejrzenia lokalu!
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Umeblowane
Blisko autostrady
Blisko lasu
Dobry dostęp komunikacyjny
Bieżąca woda
Gaz
Kanalizacja
Klimatyzacja
Ogrzewanie gazowe
Prąd
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj