Commercial/Retail - For Rent/Lease - Grodzisk Mazowiecki, Poland


Wyposażony salon fryzjerski od zaraz

 Monthly Rent
 
[Monthly]
Bairda - Grodzisk Mazowiecki, Poland
Date Available: 01/09/2018
ID: 810141003-46
Total SqM
65
Year Built
2012
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Może zajmowany przez Ciebie lokal jest już zbyt mały, aby wygodnie przyjmować wszystkich Twoich klientów? Może czas na zmianę na lepsze warunki i dogodną lokalizację pracy? Może chcesz rozwinąć skrzydła i mieć więcej klientów? A może już szukasz miejsca bardziej dostępnego i w doskonalej lokalizacji dla Twoich klientów?

Jeśli tak, to sprawdź co oferujemy:
Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 65m2 usytuowany w jednopiętrowym budynku usługowo-handlowym, znajdującym się w samym sercu Osiedla Bairda. Budynek z 2010r. z przynależnymi miejscami parkingowymi oraz dużym parkingiem dla klientów skupia punkty handlowe, gastronomię i niezbędne usługi.

Oferowany lokal znajduje się na I piętrze i jeszcze do niedawna oferował usługi fryzjersko-kosmetyczne oraz solarium. Nadal jego wyposażenie i wystrój mogą służyć temu celowi. Dostępny od zaraz, w pełni wyposażony, może stanowić miejsce pracy dla kilku energicznych fryzjerek, kosmetyczek i manikiurzystek.

Nie jesteś fryzjerem/kosmetyczką? Nie szkodzi. Jeśli chcesz prowadzić inną działalność, też jest taka możliwość. Odpowiada Ci miejsce i sąsiedztwo, ale nie oferujesz usług fryzjersko-kosmetycznych? Możesz wynająć ten lokal na inną działalność, bez wyposażenia, w niższej cenie- 2000 zł/mies.
Chcesz go obejrzeć z bliska? Zadzwoń, chętnie Ci go zaprezentuję. Zapraszam.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Broker/Owner - Ilona Gilis - Właściciel biura - RE/MAX Family
Ilona Gilis - Właściciel biura
Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Ilona Gilis - Właściciel biura

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanowek, Mazowieckie, Poland
05-822

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare