Commercial/Retail - For Rent/Lease - Poznan, Poland


Klimatyzowany gabinet z balkonem

 Monthly Rent
 
[Monthly]
Sianowska - Poznan, Poland
ID: 790121010-44
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Świetna lokalizacja w budynku od lat kojarzonym z branżą medyczną. Przestronna, wygodna poczekalnia. Obszerny, bezpłatny parking i świetny dojazd z miasta ul. Dąbrowskiego.

Proponujemy na wynajem 12-metrowy, klimatyzowany, nowy gabinet, wyposażony w elegancką szafkę z umywalką i biurko. Posiada on także duży balkon. Oprócz tego pomieszczenia, wynajmujący je specjalista i jego pacjenci mogą korzystać z dwóch łazienek, poczekalni oraz pomieszczenia socjalnego.

Budynek znajduje się w Poznaniu-Smochowicach, przy ul. Sianowskiej 151a. Usytuowany jest w bliskości skrzyżowania z ul. Słupską, w okolicy o sporym nasileniu ruchu. Łatwo też do niego dojechać komunikacją miejską – tuż obok znajduje się przystanek autobusowy. Na parterze mieści się apteka, na dwóch wyższych kondygnacjach gabinety lekarskie. W budynku zainstalowany jest system alarmowy, oddzielny dla każdego piętra.

Koszt to 450 zł (netto) za miesiąc przy korzystaniu z gabinetu jeden dzień w tygodniu. Możliwe jest także wynajęcie go na wyłączność, we wszystkie dni (cena najmu do ustalenia). Najem zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne, a najemca zobowiązany jest jedynie do usuwania we własnym zakresie odpadów medycznych.

Zapraszam na prezentację.
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Kamila Tobolska - RE/MAX Experts
Kamila Tobolska
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Kamila Tobolska

RE/MAX Experts

Poznańska 3/7
Poznan, Wielkopolskie, Poland
60-848

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare