Commercial/Retail - For Rent/Lease - Zyrardow, Poland


Lokal użytkowy 40m2 dostępny od zaraz

 Monthly Rent
 
[Monthly]
1 Maja - Zyrardow, Poland
Date Available: 15/10/2019
ID: 810141010-7
Total SqM
40

Floor Level
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 40m2, położony na Ip. budynku biurowo-usługowego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie loftów.

Wejście do budynku z głównej ulicy miasta 1 Maja. Przy budynku liczne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie punkty handlowo-usługowe.

Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 23m2 i 17m2, które można także połączyć w jedno pomieszczenie. Istnieje możliwość adaptacji lokalu do rozliczenia w czynszu za najem.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu także pieszych, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, biurowej, medycznej, rekreacyjnej, itp.

Budynek otwarty jest w godzinach:
Poniedziałek – Piątek          7:00 – 20:00
Sobota                    8:00 – 15:00

Do wynajęcia w tym samym budynku, na tym samym piętrze lokale o następujących powierzchniach: 31m2, 54m2

Czynsz za najem zawiera opłaty za energię elektryczną, wodę i ścieki, CO, wywóz nieczystości stałych oraz ochronę. Do podanej stawki czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Bohdan Błoch - RE/MAX Family
Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

RE/MAX Family


Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Bohdan Błoch

RE/MAX Family

ul. Przeskok 10
Milanowek, Mazowieckie, Poland
05-822

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare