Magazyn - Sprzedaż - Warszawa, Polska


Warszawa - hala magazynowa w budowie - stan "0"

Szlachecka - Warszawa, Polska
Dostępne od: 26/09/2016
ID: 810101008-351
Powierzchnia całkowita (m²)
5,840
Powierzchnia działki:
88x120
Powierzchnia działki (m²)
10,657
Przeznaczenie gruntu
Industrial Area
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Przedmiotem oferty jest obiekt magazynowo biurowy w trakcie budowy.

Działka zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Szlacheckiej. Jest to Warszawskie centrum logistyczne, w obszarze pomiędzy trasą S8 i kanałem Żerańskim z jednej strony, a ulicą Marywilską i Szlachecką z drugiej strony. Jest to doskonale skomunikowane miejsce. Bliskość wyjazdu na trasę S8 pozwala na szybkie dotarcie w różne części miasta, jak i na sprawny wyjazd z Warszawy.

Realizowana inwestycja składa się z dwukondygnacyjnego budynku biurowego o powierzchni ok. 1250 m2 i budynku magazynowego z zapleczem biurowym o powierzchni ok. 4380 m2. Projekt budynku biurowego pozwala na podział powierzchni na cztery oddzielne biura, ze wspólną recepcją i komunikacją. Dla tego budynku zrealizowano konstrukcję stalową, wykonano część ścian osłonowych.

W budynku magazynowym zaprojektowano część biurową z zapleczem socjalnym, co oznacza, że budynki biurowy i magazynowy mogą funkcjonować niezależnie. Dla budynku magazynowego wykonano stan "0".

Całość kosztów pośrednictwa naszej Agencji pokrywa Sprzedający.
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Menadżer biura - Wojciech Brejnak - Właściciel biura - RE/MAX Profit Nieruchomości
Wojciech Brejnak - Właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Wojciech Brejnak - Właściciel biura

RE/MAX Profit Nieruchomości

Al. Jerozolimskie 117
Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-017

Ulubione


Ostatnio oglądane