Mieszkanie - Sprzedaż - Kraków, Polska


GRZEGÓRZKI- Nowa Inwestycja w świetnej Lokalizacji

Grzegórzki - Grzegórzki - Kraków, Polska
Rynek pierwotny
ID: 800021004-533
Powierzchnia całkowita (m²)
56
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Krakowa. Atrakcyjne położenie na Grzegórzkach – świetnie skomunikowanej dzielnicy Krakowa – pozwala na sprawny dostęp do naukowej, handlowej i kulturalnej oferty miasta. Przy zakupie mieszkania „pod inwestycję” dodatkowym atutem lokalizacji w której realizowana jest inwestycja jest fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie jest realizowana budowa największego w Krakowie Centrum Biurowego klasy A.

Elementami wyróżniającymi inwestycję są: elegancka i stylowa kolorystyka elewacji, atrakcyjne, duże loggie oraz wyjątkowa, staranna aranżacja wnętrza budynku zarówno w zakresie projektu holii i korytarzy, jak i bardzo oryginalnych i efektownych rozwiązań przy wejściach do mieszkań. Każde mieszkanie charakteryzować się będzie ponadstandardową wysokością (274 cm) zapewniającą dodatkową przestrzeń i wygodę.

Mieszkanie o powierzchni 55,14 m2 składa się z 2 samodzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia 3 samodzielnego pokoju) przedpokoju, łazienki i dużego balkonu (7m2). Na dzień dzisiejszy budynek już jest w stanie surowym zamkniętym.

FINANSOWANIE – najbezpieczniejszy dla Nabywcy zamknięty rachunek powierniczy, wpłata 20% przy wstępnej umowie deweloperskiej, 80% dopiero po odbiorze mieszkania i przeniesieniu własności. W tej inwestycji dostępne są jeszcze pojedyncze mieszkania o powierzchni 48 m2 i większe 3 i 4 pokojowe. Rynek pierwotny – kupujący nie płaci podatku PCC. Cena Dewelopera

kontakt w sprawie Oferty : Maciej 732 028 250


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Daniel Gajewski - RE/MAX Prestige
Daniel Gajewski

Daniel Gajewski

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Daniel Gajewski

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione


Ostatnio oglądane