Mieszkanie - Sprzedaż - Kraków, Polska


Mieszkanie inwestycyjne (ROI 10-11%)

 Cena ofertowa
Walerego Sławka - Podgórze - Kraków, Polska
Rynek wtórny
ID: 800021060-87
Powierzchnia całkowita (m²)
88
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Mieszkanie przy ul. Walerego Sławka 20 to oferta skierowana do klienta inwestycyjnego, który od razu chce czerpać zyski z zakupu.

Na powierzchni 87,51 m2 znajduje się 7 niezależnych pokoi, aneks kuchenny oraz dwie łazienki. Remont mieszkania i przystosowanie do najmu zostało przeprowadzone przez właściciela - architekta. Każdy z pokoi jest wynajęty, osobom pracującym jak i studiującym. Obecnie zarządzaniem mieszkania zajmuje się firma zewnętrzna i istnieje możliwość kontynuowania tej współpracy.
Z uwagi na to, że mieszkanie jest ciągle wynajmowane, dochód z najmu dla nowego właściciela będzie natychmiastowy.
Na potrzeby inwestycyjne dokonano bieżącej analizy przychodów i kosztów, z której wynika ROI (rentowność) na poziomie 10-11% Osobom zainteresowanym przedstawimy szczegóły tej kalkulacji.

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku przy ul. Walerego Sławka 20. W odległości 220m znajduje się przystanek "Zajezdnia Wola Duchacka" skąd licznymi autobusami dostaniemy się bezpośrednio do centrum miasta. W odległości 800m znajduje się Bonarka Business Center - miejsce licznych korporacji, stąd dla osób tam pracujących, lokalizacja tego mieszkania dodatkowo pozytywnie wpłynie.

Jeśli zatem szukasz dobrej lokaty kapitału ze sprawdzonym modelem inwestycyjnym - zapraszam do kontaktu.

Koszty utrzymania
760 PLN  Miesięcznie
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Dominika Dąbrowska - RE/MAX Prestige
Dominika Dąbrowska

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Dominika Dąbrowska

RE/MAX Prestige

Karmelicka 34/1a
Kraków, Małopolskie, Polska
31-128

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare