Apartment downstairs - For Sale - Opole, Poland


Mieszkanie 90m2 lub 2 mieszkania, 2 garaże, 2 piwnice! Bezczynszowe! Ogródek!

 Asking Price
Luboszycka - Chabry - Opole, Poland
SOLD
Used
Date Available: 09/06/2019
ID: 800051001-261
Total Rooms:
3
Bedrooms:
3
Bathrooms
2
Total SqM
83.18
Lot Size (m2)
200
Year Built
1938
Parking Spaces
3

Num. of Floors:
1
Toilet Rooms:
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Bezczynszowa nieruchomość może pełnić funkcję:
1.     Mieszkania o powierzchni ok. 90m2 z piwnicą pod całą powierzchnią, ogródkiem i dwoma garażami z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, wc i garderobą.
2.     Dwóch mieszkań o powierzchni ponad 40m2 z tej samej wielkości piwnicami oraz garażem dla każdego lokalu.
3.     Lokalu usługowego z bezpośrednim wejściem od ulicy oraz mieszkania z niezależnym wejściem, podwórzem, miejscami parkingowymi i garażem oraz całą ok. 90 metrową piwnicą do dyspozycji.
Lokal powstał z połączenia dwóch mieszkań na parterze w bezczynszowej kamienicy przy ulicy Luboszyckiej, obecnie posiada powierzchnię 83,18m2. Wejście od ulicy zostało zlikwidowane ale nic nie stoi na przeszkodzie aby je odtworzyć. Pod całą powierzchnią sucha piwnica ok. 90m2 przynależna do lokalu na parterze.
Możliwość dobudowania niezależnego wejścia do dwóch lokali (na parterze i na piętrze), w ten sposób można stworzyć całkowicie niezależny lokal z własną drogą dojazdową i parkingiem.
Na części podwórza przynależnej do lokalu postawiony jest ok. 40m2 blaszany garaż, drugi garaż po drugiej stronie ulicy w szeregowcach.
Lokal w trakcie remontu. Zostały wymienione, na dobrej jakości okna PCV, częściowo zmodernizowana sieć elektryczna jak również w całości doprowadzone rury CO z piecem dwufunkcyjnym gazowym.
Na dzień dzisiejszy do mieszkań prowadzą dwa niezależne wejścia a lokale połączone są łącznikiem, to wszystko jednak można przebudować uzyskując jedną dużą powierzchnię oraz włączając część wspólnej klatki schodowej do powierzchni lokalu.
Polecam ze względu na potencjał i możliwości jak również dobrą lokalizację, po modernizacji, świetne miejsce pod wynajem jako mieszkanie lub lokal. Brak opłat czynszowych.
Cena: 365.000 zł (do negocjacji)

Zapraszam do oglądania, to jedyna możliwość dokładnego poznania nieruchomości a wcześniej do wirtualnej wizyty (link poniżej)

https://share.spotbrowser.com/284df686-9f34-4579-8953-52f52f6f8bf2-140?lang=pl

KOSZTY POŚREDNICTWA RE/MAX PONOSI TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI!

Szczegóły oferty: RE/MAX PLUS Opole ul. Koraszewskiego 7-9, Wojciech Bimek (licencja zawodowa nr 19432), tel. 660 046 866 lub 77 44 598 11.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Features

Garage
Garden
Settlement
Electricity
Gas
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Wojciech Bimek - Właściciel Biura - RE/MAX Plus
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Wojciech Bimek - Właściciel Biura

RE/MAX Plus

ul. Koraszewskiego 7
Opole, Opolskie, Poland
45-011

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare