Mieszkanie na parterze - Sprzedaż - Warszawa, Polska


SPOKOJNA I ZIELONA MIEJSCÓWKA PRZY CZERNIAKOWSKIEJ

 Cena ofertowa
Czerniakowska - Mokotów - Warszawa, Polska
ZAREZERWOWANE
ID: 470101075-87
Całkowita liczba pokoi
4
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
82
Rok budowy
1983

Liczba pięter
4
Piętro
Parter
Liczba toalet
1
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie. 82 m2. Do wprowadzenia. Czerniakowska, trzecia linia zabudowy, z widokiem na Rodzinne Ogródki Działkowe Czerniaków. Parter i wysoki parter w 4-piętrowym zadbanym ocieplonym budynku z 1983 roku. Teren wokół budynku czysty i zadbany. Dużo przestrzeni.
Mieszkanie rozkładowe, ustawne pokoje, funkcjonalna kuchnia - z miejscem na stół, osobne wc. Wystawa okien: wschód, północ, zachód (salon). Do lokalu przynależy piwnica (ok. 4 m2).
Stan prawny lokalu: własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z księgą wieczystą. Czynsz 806 zł.
Wokół budynku wydzielona strefa parkowania z dostępem tylko dla mieszkańców, co oznacza brak problemów z parkowaniem. Właściciel mieszkania korzysta również z miejsca parkingowego na pobliskim parkingu strzeżonym (ok. 75 zł/m-c).
Lokalizacja sprzedawanej nieruchomości to gwarancja sprawnego dojazdu komunikacją miejską do wszystkich dzielnic Warszawy; to również bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych (m.in. ścieżki rowerowe wzdłuż Wisły - po obu jej stronach, plaże nad Wisłą, itd.). Najbliższe centrum handlowe: Sadyba Best Mall (m.in. Cinema City). W pobliżu plac zabaw dla dzieci oraz boisko sportowe dla okolicznych mieszkańców.
Zapraszam.
Koszty parkingowe
75 PLN Miesięczny czynsz
Koszty utrzymania
806 PLN  Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Gaz
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Menadżer biura - Małgorzata Szymczak - Manager - RE/MAX Top
Małgorzata Szymczak - Manager
Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Małgorzata Szymczak - Manager

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj