Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Boguchwałowice, Polska


DZIAŁKA BUD-LET-USŁ UZBROJONA PRZY JEZIORZE

SOKOŁÓW - Boguchwałowice, Polska
ZAREZERWOWANE
Rynek wtórny
ID: 800221002-30
Powierzchnia działki:
16X19
Powierzchnia działki (m²)
318

Liczba pięter
1
Przeznaczenie
REKRACYJNE
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Boguchwałowice, ul. Sokołów, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej i Zalewu Przeczycko - Siewierskiego.

DZIAŁKA REKREACYJNA - BOGUCHWAŁOWICE Gm. MIERZĘCICE o powierzchni 318 m2

Oferta głównie skierowana dla osób ceniących sobie komfort wypoczywania na własnej działce a bliskość jeziora zachwyci miłośników wędkowania oraz uprawiania sportów wodnych. Bliskość zalewu to zaledwie 150 m.
W pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, przystań żeglarską wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego . W sąsiedztwie domy całoroczne jak i sezonowe. Okolica bardzo spokojna i zielona.


Działka 483/316-
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działki o kształcie zbliżonym do figury kwadratu. Zabudowa rekreacji indywidualnej, sąsiedztwie ośrodki zabudowy wypoczynkowej (letniskowej)- rekreacyjnej i Zalewu.

Umiarkowanie plaska, porośnięta trawą, z pojedynczymi drzewami, posiada dostęp do sieci energii elektrycznej, oraz kanalizacyjnej i sieci wodociągowej, która przebiega wzdłuż południowej granicy.
W sąsiedztwie brak — kanalizacji gminnej.

Od strony północnej nieruchomość przylega do drogi publicznej — ulicy Sokołów o nawierzchni utwardzonej płytami betonowymi. Nie ma wykonanego wjazdu bezpośrednio na działkę. Od strony północnej ogrodzenie z siatki zamocowanej na słupkach metalowych. Na działce znajduje się latarnia.

Działka ma przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacji indywidualnej oznaczonej jako 8ML.- zabudowa rekreacji indywidualnej-przeznaczenie podstawowe, zabudowa usług rekreacji i wypoczynku, w tym budynki zamieszkania zbiorowego, usług handlu i gastronomii, zieleń, tereny rekreacyjno-sportowe- przeznaczenie uzupełniające. Możliwość przebudowy, rozbudowy, odbudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy rekreacji indywidualnej, mieszkaniowej i gospodarczej. Możliwość realizację nowej zabudowy rekreacji indywidualnej, gospodarczej i garaży wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogami wewnętrznymi.

Szybki dojazd do aglomeracji trasą DK 86, DK 78 i S1.
Odległość do Będzina to około 14 km, do Siewierza około 5km, do Dąbrowy Górniczej 11km, do Katowic 28km.


Więcej informacji pod numerem 501-202-20-96
Serdecznie polecam.

Informacje dodatkowe

Widoki
Plaża
Tereny wiejskie
Gaz
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Łukasz Kurkowski - RE/MAX Prestige II
Łukasz Kurkowski

Łukasz Kurkowski

RE/MAX Prestige II


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Łukasz Kurkowski

RE/MAX Prestige II

ul. Mariacka 4
Katowice, Śląskie, Polska
40-014

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare