Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Grądy Zalewne, Polska


Działka rolno-zagrodowa 600 m od Narwi

Wakacyjna - gmina Długosiodło powiat Wyszków - Grądy Zalewne, Polska
Rynek wtórny
Dostępne od: 18/02/2019
ID: 810131001-85
Powierzchnia działki:
60-x70
Powierzchnia działki (m²)
4,254
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA NASZEJ AGENCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO!
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4254 m2 w miejscowości Grądy Zalewne, gm. Długosiodło, powiat wyszkowski. Działka znajduje się przy drodze utwardzonej , 90 km od Warszawy, 30 km od Wyszkowa. Atrakcyjna lokalizacja, w odległości ok. 600 m rzeka Narew , zabudowa wiejska, w dalszym sąsiedztwie rekreacyjno-letniskowa, lasy, obszar Natura 2000. Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym. Media: prąd, wodociąg przy działce.
Status gruntu – teren rolny i w niewielkiej części leśny , nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Długosiodło, który ustala:
1/ dla terenu rolnego R:
-jako przeznaczenie podstawowe - uprawy rolne
-jako przeznaczenie uzupełniające - inwestycje oraz urządzenia związane bezpośrednio z produkcją rolną oraz jej obsługą i przetwórstwem płodów rolnych, zabudowę zagrodową, usługi związane z rekreacją, sportem i wypoczynkiem
2/ dla terenu leśnego ZL:
-jako przeznaczenie podstawowe – uprawy leśne
-jako przeznaczenie uzupełniające – działalność produkcyjna i usługowa, związana z gospodarką leśną, zabudowę mieszkaniową, realizowaną dla potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Paweł Mróz - RE/MAX City
Paweł Mróz

Paweł Mróz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Paweł Mróz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj