Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Grudunki, Polska


Działka leśna/letniskowa w pobliżu rzeki/jeziora

Grudunki - gmina Rzewnie powiat makowski - Grudunki, Polska
ID: 810131001-70
Powierzchnia działki:
200x370
Powierzchnia działki (m²)
74,000
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA NASZEJ AGENCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO!
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, leśna o powierzchni 7,4 ha w Grudunkach, gm. Rzewnie, pow. Maków Mazowiecki, w odległości 90 km od Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu rzeki Narew - ok.1 km i dużych stawów po wyrobiskach żwirowych – ok.500 m. Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym; lasy, pola, łąki, obszary Natura 2000 z rezerwatami przyrody – bogata i unikalna flora i fauna. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, super tereny dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania oraz sportów wodnych. Dominuje zabudowa wiejska, a także rekreacyjno-letniskowa. Duże kompleksy działek z domami letniskowymi i całorocznymi znajdują wzdłuż rzeki Narew - Bindużka, Orłowo, Nowe Łachy, Drozdowo oraz wokół dużego jeziora w miejscowości Brzóze – ok. 7km. Jezioro, z kąpieliskiem gminnym, połączone przesmykiem z Narwią.
Teren objęty jest MPZP i dopuszcza zabudowę letniskową w wyznaczonym obszarze tej nieruchomości, dojazd od drogi asfaltowej gminną drogą utwardzoną.
Działka z drzewami, w przeważającej części drzewami iglastymi – sosna, stanowi część większej nieruchomości o powierzchni 21,4 ha. Istnieje możliwość zakupu całości lub innej części o powierzchni 14,01 ha.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Paweł Mróz - RE/MAX City
Paweł Mróz

Paweł Mróz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Paweł Mróz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane


)