Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Ługowice, Polska


Działka rolna lub siedliskowa okolice rzeka Pilica

 Cena ofertowa
Ługowice - Ługowice, Polska
Dostępne od: 19/12/2018
ID: 470101080-110
Powierzchnia całkowita (m²)
33,800
Powierzchnia działki (m²)
33,800
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,38 ha, posiadająca bezpośredni dostęp do drogi gminnej (asfalt), w okolicy zabudowań mieszkalnych i gospodarskich. O możliwości zabudowy mieszkaniowej lub siedliskowej będą decydować warunki zabudowy, o które można wystąpić.
Działka jest lekko nachylona. Przy jednej granicy rosną świerki. Z tyłu działek kilka drzew. Częściowe ogrodzenie i brama.
Media: prąd.
W pobliżu tradycyjne tereny sadownicze. Okolica: lasy, rzeki Pilica i Lubanka. Na rzece Lubance założone są pełne uroku stawy rybne (ciągnące się przez kilka kilometrów), otoczone parkiem (zespół parkowo-pałacowy); Pilica jest malowniczą rzeką znaną ze spływów kajakowych.
Jeśli szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku - to jest to fantastyczne miejsce, gdzie można odpoczywać. Podróż samochodem z Warszawy - około godziny. Do Brzostowca (około 2 km) kilka razy dziennie przyjeżdża autobus podmiejski z Warszawy.

Działka jest rolną - dlatego zakup zgodnie z ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego (osoba niebędąca rolnikiem może nabyć za zgodą ANR).
Koszty utrzymania
50 PLN  Miesięcznie

Informacje dodatkowe

Widoki
Blisko lasu
Dobry dostęp komunikacyjny
Tereny wiejskie
Dostępne dla osób niepełnosprawnych
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Piotr Nockowski - RE/MAX Top
Piotr Nockowski

Piotr Nockowski

RE/MAX Top


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Piotr Nockowski

RE/MAX Top

ul. Klimczaka 8 lok. 42
Miasteczko Wilanów

Warszawa, Mazowieckie, Polska
02-797

Ulubione

Share & Compare


Ostatnio oglądane

Share & Compare