Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Osieck, Polska


Działka rekreacyjna powiat otwocki 19 zł / m2

 Cena ofertowa
Kąciki - Osieck Kąciki - Osieck, Polska
Dostępne od: 19/04/2017
ID: 810131001-63
Powierzchnia działki (m²)
2,089
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA NASZEJ AGENCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO!
Na sprzedaż działka o powierzchni 2089 m2 w miejscowości Osieck Kąciki, powiat otwocki, 50 km od centrum Warszawy, 25 km od Otwocka, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę rekreacyjno-letniskową. Do sprzedaży również 31 innych, przyległych działek o powierzchniach od 2000 m2 do 2600 m2, w cenach zróżnicowanych w zależności od położenia. Do wszystkich działek wytyczone zostały również drogi dojazdowe utwardzone, należące do gminy. Prąd w drodze.
Okolica cicha i spokojna, czyste powietrze, Mazowiecki Park Krajobrazowy z pięknymi lasami i rezerwatem przyrody, obszary wiejskie, letniskowe, rekreacyjne m.inn: łowiska rybne, stadniny koni. W odległości kilku kilometrów pole golfowe w Sobieniach Królewskich. 2 km do Osiecka – siedziba gminy, ze sklepami, przychodnią lekarską, pocztą, apteką i komunikacją autobusową , 8 km do Pilawy – stacja PKP.
Polecam!


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Paweł Mróz - RE/MAX City
Paweł Mróz

Paweł Mróz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Paweł Mróz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane


)