Nieruchomość gruntowa - Sprzedaż - Osieck, Polska


Działka leśna zadrzewiona 5 zł / m2

 Cena ofertowa
Kąciki - Osieck Kąciki - Osieck, Polska
ZAREZERWOWANE
ID: 810131001-65
Powierzchnia działki (m²)
12,500
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA NASZEJ AGENCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO!
Na sprzedaż działka leśna z drzewostanem o powierzchni 12 500 m2 w miejscowości Osieck Kąciki, powiat otwocki, 50 km od centrum Warszawy, 25 km od Otwocka, przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Działka nie jest przeznaczona do zalesienia w MPZP, ani nie objęta uproszczonym planem urządzenia lasu. Obok siedliska i działki rekreacyjno-letniskowe.
Okolica cicha i spokojna, czyste powietrze, Mazowiecki Park Krajobrazowy z pięknymi lasami i rezerwatem przyrody, obszary wiejskie, letniskowe, rekreacyjne m.inn: łowiska rybne, stadniny koni. W odległości kilku kilometrów pole golfowe w Sobieniach Królewskich. 2 km do Osiecka – siedziba gminy, ze sklepami, przychodnią lekarską, pocztą, apteką i komunikacją autobusową , 8 km do Pilawy – stacja PKP.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Paweł Mróz - RE/MAX City
Paweł Mróz

Paweł Mróz

RE/MAX City


Pokaż...
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Paweł Mróz

RE/MAX City

ul. Bagno 2 lok. 94
Warszawa, Mazowieckie, Polska
00-112

Ulubione


Ostatnio oglądane


)