Land - For Sale - Swietochlowice, Poland


Pod inwestycję w sercu Śląska i Świętochłowic

 Asking Price
16 Wojska Polskiego - Swietochlowice, Poland
Used
ID: 800061016-555
Lot Size (m2)
10,195
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni 10.195 m2. Teren nieogrodzony o funkcji usługowo-przemysłowej znajduje się w Świętochłowicach przy ul. Wojska Polskiego 16c. Dla danych działek wydano pozwolenie na budowę budynku biurowo-socjalnego z halą warsztatowo-magazynową wraz z infrastrukturą techniczną i drogową.
Ukształtowanie terenu obu działek jest w większości płaskie i nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, o bokach o długości ok. 100m. Dojazd do nieruchomości drogą wyłożoną kostką brukową.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego obszaru Śródmieścia Miasta Świętochłowice przedmiotowy teren położony jest na obszarze oznaczonym symbolem E9 – dla całej jednostki PJPP obowiązują zapisy:
E9 - /1.08ha/ Ustalenia: funkcja wiodąca OPP (obszary produkcji praz przemysłowe) – funkcja uzupełniająca OPU (obszary o przewadze funkcji usługowych o charakterze komercyjnym) – działania inwestycyjne mające na celu realizację nowych obiektów.
Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, o bokach o długości ok. 100m. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni utwardzonej.
Teren działek należał pierwotnie do kopalni KWK „Polska”. Położony jest w centralnej części miasta Świętochłowice. Od strony północnej rejon ten graniczy z linią kolejową Katowice-Gliwice i terenem przemysłowym Huty Florian, od wschodu i południa z ulicą Wojska Polskiego, a od zachodu graniczy z obszarem objętym strefa konserwatorską, na którym stoją dwa zabytkowe szyby górnicze.
Rzeźbę terenu kształtują trzy główne półki – tarasy o uskokach pomiędzy 3-5 metrów. Każdy taras ma nachylenie w spadku 10% w kierunku północnym i wschodnim.

CENA : 1,100,000 zł + VAT
Powierzchnia działki: 10195 m2 (1,0195 ha)
Nr działek: 1600/285 i 1599/285
Rodzaj własności: użytkowanie wieczyste do 05.12.2089r.

MEDIA: prąd, woda.

LOKALIZACJA:
Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów nieruchomości, ze względu na usytuowanie względem głównych szlaków i węzłów komunikacyjnych. Posesja położona jest w Świętochłowicach, w bliskim sąsiedztwie węzła dróg krajowych 902 i 925, umożliwiających wjazd na główne trasy przelotowe Śląska.

SZYBKI DOJAZD DO :
- Świętochłowice Centrum (2 km)
- Gliwice (22 km)
- Katowice (9,5 km)
- Bytom (9 km)
- Zabrze (16 km)
- Ruda Śląska (7 km)
- Rybnik (44 km)
- Dąbrowa Górnicza (25 km)

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Good reachable traffic
Near Airport
Near Bus
Near Motorway
Near Railway station
Near Shops
Electricity
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare