Land - For Sale - Zakopane, Poland


Atrakcyjnie zlokalizowana działka w Zakopanem

 Asking Price
Droga na Buńdówki - Zakopane, Poland
PROSPECTIVE
Used
Date Available: 19/06/2019
ID: 470151028-5
Lot Size:
10,5 x 69
Lot Size (m2)
748
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż działka w bardzo atrakcyjnym miejscu w Zakopanem przy ulicy Droga na Buńdówki. Powierzchnia działki wynosi 748 m2, nr działki: 29/10 obręb 157. Dodatkowo procentowe udziały w drodze o numerach: 30/19, 30/7, 29/13 oraz 29/11.

Wymiary działki: szerokość od 10,5m w węższej części do 14m w szerszej części, długość 69m

Działka położona znacznie poniżej otuliny Tatrzańskiego Parku Narodowego (Droga pod Reglami, Dolina Strążyska, Mraźnica) otulina TPN nie obejmuje działek pod reglami na tej wysokości - pobrana dla tej działki mapka z TPN.

Działka ogrodzona z dojazdem drogą utwardzoną – prawnie wydzieloną – jest to także dojazd do kilku dalszych działek. Ogrodzenie - metalowe słupki , ocynkowana gruba siatka w otulinie plastikowej, brama wjazdowa.
Wszystko prawnie uregulowane , bezkonfliktowe , zmierzone geodezyjnie, ogrodzone z prawnym dojazdem (szerokość dojazdu 4,15 m)

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jako teren rolny symbolem 4.R. Działka zgłoszona wraz z położoną powyżej sąsiadującą do przekwalifikowania na budowlane. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną , także w bardzo bliskim sąsiedztwie znajdują się zabudowania , media stosunkowo blisko w drodze.

Z fragmentu działki widok na Giewont, ale przede wszystkim na całe pasmo Gubałówki, Butorowego Wierchu oraz Polanę Szymoszkową. Odległość do Krupówek pieszo ok. 10-15 minut , pieszo do Drogi pod Reglami kilka minut , do Sanktuarium na Krzeptówkach pieszo 10 minut .Oaza ciszy i spokoju, w pobliżu Księży Las i tereny spacerowe.

Udział w drodze dojazdowej - we wszystkich prywatnych działkach stanowiących dojazd (do góry prowadzi droga miejska, a w bok droga wydzielona jest z prywatnych działek o numerach: 30/19, 30/7, 29/13 oraz 29/11- także w ewidencji gruntów oznaczona jako ''droga '').

Zimą droga miejska odśnieżana przez miasto.

Droga utwardzona do początku działki.

Cały przedmiot oferty – wszystko prawnie uregulowane!

Jest to naprawdę świetnie zlokalizowane miejsce w Zakopanem blisko centrum, a jednak w otoczeniu przyrody. Spokój, cisza i bardzo piękne oraz słoneczne widoki!

Podsumowując:
Piękna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu w Zakopanem, ogrodzona w oparciu o pomiar geodezyjny , udział w drodze wymiarowej i oznaczonej oficjalnie jako droga dojazdowa – jest to bardzo istotny argument do podniesienia wartości oraz atrakcyjności działki! Jest to wyjątkowa okazja aby nabyć tak atrakcyjną działkę w takiej cenie w Zakopanem!

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Features

Exterior Views
Country Side
Mountains
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Sebastian Zając - RE/MAX Duo
Sebastian Zając
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Sebastian Zając

RE/MAX Duo

ul. Kasprowicza 20
Zakopane, Malopolskie, Poland
34-500

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare