Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Bielawa, Polska


6 Szkolna - Bielawa, Polska
Rynek wtórny
ID: 800011004-307
Powierzchnia działki (m²)
3,221
Pow. zabudowy (m²)
1,275
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Opis i lokalizacja:
Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami, położona przy ul. Szkolnej 6 i ul 1-go Maja w samym centrum Bielawy w otoczeniu zabudowy usługowej, z bardzo dobrą komunikacją drogową, bezpośrednim i swobodnym dojazdem. Nieruchomość położona jest w strefie ochrony konserwatorskiej, budynki nie są wpisane do rejestru zabytków.
Zestawienie powierzchni:
-     Powierzchnia działki: 3221 m. kw.,
-     Powierzchnia budynków: 1818 m. kw.,
-     Powierzchnia zabudowy: 1275 m. kw.
Przeznaczenie:
Nieruchomość objęta jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Rozwoju i oznaczona jest symbolem „UC” – usługi centrotwórcze – administracja, biura, hotele, handel detaliczny, gastronomia, kultura. Dla nieruchomości wydana została decyzja o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku na obiekt o funkcji handlowo-usługowo-biurowo-mieszkalnej wraz z niezbędną infrastrukturą.

Położenie :
Bielawa jest urokliwym, 34-tysięcznym miastem położonym w centralnej części województwa dolnośląskiego na powierzchni ponad 36 km2. Atutem miasta jest jego usytuowanie w sąsiedztwie Gór Sowich, co ma również wpływ na rozwój turystyki. Odległości od głównych miast: Praga - 250 km, Wiedeń - 360 km, Warszawa - 420 km, Wrocław – 67 km (najbliższe lotnisko). Przejście graniczne z Czechami znajduje się w Tłumaczowie (oddalone jest o ok. 30 km), a z Niemcami w Zgorzelcu - 160 km.

CENA: 550.000,00 PLN + VAT.


RE/MAX Concept jest wyłącznym przedstawicielem w sprzedaży. Prezentacje nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącą ofertę. Kupujący otrzymuje wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenie RE/MAX Concept.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Alina Kopystecka-Masojć - Właściciel biura - RE/MAX Concept
Alina Kopystecka-Masojć - Właściciel biura
Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Alina Kopystecka-Masojć - Właściciel biura

RE/MAX Concept

Aleja Gen. J. Hallera 98/9
“Ogrody Hallera”

Wrocław, Dolnośląskie, Polska
53-203

Ulubione


Ostatnio oglądane