Investment - For Sale - Bielsko-Biala, Poland


W ścisłym centrum, z najemcami - pod inwestycje

 Asking Price
24 1 Maja - Bielsko-Biala, Poland
Used
ID: 800061016-562
Lot Size (m2)
5,000
Built Area (m²)
1,677
Year Built
1885

Cubic Volume (m³):
14,855.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca działkę o powierzchni ok. 5.000 m2 zabudowaną budynkami o funkcji usługowo-przemysłowej o łącznej powierzchni użytkowej 2.589 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 24.

Zabudowania składają się z budynku produkcyjnego, dawnej przędzalni, o kształcie prostokąta, oraz przylegających budynków kotłowni, przewiązki i stolarni. W chwili obecnej przebiega remont i komercjalizacja, częściowo powierzchnie wynajmowane są przez najemców.

OPIS:
Obiekt składa się z głównego budynku dwukondygnacyjnego, do którego od strony południowej przylega dobudówka (przewiązka) z podpiwniczeniem. Pomieszczenia przewiązki nie łączą się z budynkiem głównym i posiadają niezależne oddzielne wejście. Do budynku przewiązki przylega budynek kotłowni oraz wiata stalowa. Druga wiata stalowa, wolnostojąca, znajduje się po południowej stronie budynku.
W części niezabudowanej nieruchomość stanowi parking oraz plac manewrowy, utwardzony asfaltem i kostką trylinką, idealny i dla najemców oraz ich klientów. Teren położony jest w śródmiejskiej części miasta, płaski. Dojazd bezpośredni do nieruchomości z ulicy 1 Maja o nawierzchni asfaltowej.

MEDIA:
Nieruchomość uzbrojona w wodociąg miejski, kanalizację miejską, sieć gazową, sieć ciepłowniczą, teletechnikę i energię elektryczną.

CENA : 5,500,000 zł + VAT
Powierzchnia działki:                ok. 5.000 m2
Powierzchnia użytkowa budynków      2.589 m2
- parter bez przewiązki                1.222,20 m2
- I piętro                    1.057,80 m2
- przewiązka, stolarnia, kotłownia     309 m2
Powierzchnia użytkowa wszystkich wiat stalowych 397,2 m2

Większość działek składających się na nieruchomość w użytkowaniu wieczystym.

Istnieje możliwość dokupienia również drugiego budynku administracyjno-produkcyjnego o powierzchni użytkowej 3.442 m2 z wiatami stalowymi położonego po sąsiedzku. Budynki są do kupienia osobno lub jako całość. Na niektórych zdjęciach zaznaczony jest cały kompleks budynków i wiat o łącznej pow. użytkowej 6.760 mkw.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA:
Obszar działek objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Bielsko-Biała, zgodnie z którym tereny, na których znajdują się nieruchomości oznaczone są symbolem S, co obejmuje następujące wytyczne w zakresie przeznaczenia terenów:
- usługi centrotwórcze
- zabudowa śródmiejska o funkcji usługowej, usługowo-mieszkalnej oraz mieszkaniowej wielorodzinnej
-usługi podstawowe dla mieszkańców śródmieścia
- zieleń towarzysząca terenom zabudowanym
-zakaz lokalizacji usług uciążliwych i funkcji produkcyjno-składowych

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w śródmiejskiej części miasta Bielsko-Biała, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowo śródmiejskiej i usługowo handlowej o dużej gęstości zabudowy, natomiast w dalszej odległości znajduje się Teatr Polski, zamek, rynek, dworzec PKP Bielsko-Biała Lipnik. Lokalizacja na obecny trend bardzo atrakcyjna, korzystna i modna.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Features

Near Bus
Near Park
Near Railway station
Near Shops
Towncentre
Electricity
Gas
Sewer
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biala, Slaskie, Poland
43-300

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare