Investment - For Sale - Brzeziny, Poland


Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowo-biurowy

 Asking Price
Jordanów - Brzeziny, Poland
SOLD
Used
Date Available: 23/05/2018
ID: 470191025-21
Lot Size:
71,40 x 129
Lot Size (m2)
9,214
Built Area (m²)
30,870
Year Built
1990

Num. of Floors:
3
Cubic Volume (m³):
2,727.00
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Na sprzedaż budynek produkcyjno - usługowo - biurowy, wolnostojący, piętrowy, o powierzchni użytkowej 584,90 m2 (powierzchnia zabudowy 308,70 m2, kubatura 2727 m3), posadowiony na działce o powierzchni 9214 m2, znajdujący się w miejscowości Jordanów gmina Brzeziny, położony bezpośrednie przy asfaltowej drodze powiatowej łączącej Brzeziny z Andrespolem oraz Łodzią, nr geodezyjny działki 7/6.

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa wyłącznie sprzedający.

Zgodnie z wypisem z planu przestrzennego zagospodarowania Gminy Brzeziny (uchwała nr XXXVI/274/06 z dnia 14.09.2006 roku) działka oznaczona jest na mapie literką 6P/U - 80 m w głąb działki od drogi oznaczonej 31KDZ w terenach produkcyjno - usługowych, pozostała część działki nie objęta planem.

Budynek, to obiekt piętrowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym i nieużytkowym strychem. Wybudowany został w 1990 roku w technologii tradycyjnej:
- fundamenty żelbetowe
- ściany piwnic z bloczków betonowych
- ściany zewnętrzne warstwowe murowane z pustaka ceramiczngo, styropianu i pustaka z betonu komórkowego od środka oraz cegły pełnej ceramicznej
- ściany wewnętrzne z cegły ceramicznej pełnej i cegły kratówki
- kominy murowane z cegły ceramicznej pełnej
- stropy prefabrykowane z płyt kanałowych
- dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy
- stolarka okienna plastikowa
- drzwi zewnętrzne wejściowe plastikowe, pozostałe drzwi zewnętrzne stalowe, wewnętrzne drewniane
- tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo-wapienne
- obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej.

Instalacja centralnego ogrzewania z rur stalowych z kotłem olejowym opalanym olejem opałowym, usytuowany w piwnicy. W pomieszczeniach biurowych i zapleczu socjalnym grzejniki typu "PURMO", w pozostałych pomieszczeniach grzejniki rurowe. W piwnicy w pomieszczeniu gospodarczym zamontowany jest kompresor do sprężania powietrza do celów technologicznych (do mycia maszyn, napęd kluczy pneumatycznych). Dodatkowo zostało zamontowane urzadzenie, które odzyskuje ciepło, którym za pomocą instalacji wentylacyjnej rurowej ogrzewane są hale produkcyjne.

Na parterze znajdują się cztery hale produkcyjne, korytarz, pomieszczenie biurowe, łazienka i pomieszczenia socjalne oraz archiwum. W hali posadzka betonowa utwardzona farbą do betonów, na ścianach lamperie olejne. W pozostałych pomieszczeniach na podłodze płytki gresowe, w łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura do sufitu.
Do archiwum zamontowano drzwi ognioodporne.

Na piętrze usytuowany jest magazyn wyrobów gotowych i części zamiennych, pomieszczenie biurowe oraz salka konferencyjna. W magazynie posadzka betonowa utwardzona farbą do betonów, słupy i krokwie obite blachą stalową pomalowaną. W biurze na podłodze parkiet, na suficie i jednej ścianie boazeria drewniana, belki stropowe obłożone deskami drewnianymi. W środku pomieszczenia kominek.

W budynku w 2006 roku wymieniona została instalacja elektryczna, oświetlenie jarzeniowe, zamontowano instalacje alarmową z około 30 czujkami.
Schody zewnętrzne, wejściowe obłożone terakotą, balustrada schodowa drewniana.

Z tyłu budynku, na utwardzonym placu kostką betonową brukową ustawiono 3 wiaty magazynowe konstrukcji stalowej. Dwie wiaty posiadają ściany i dach z blachy ocynkowanej trapezowej, wrota stalowe obłożone blachą ocynkowaną trapezową. Jedna wiata z 2008 roku, konstrukcje dachu stanowią kratownice z kątownika stalowego walcowanego, płatwie z profili stalowych, dach kryty blachą trapezową ocynkowaną. Ściany konstrukcji stalowej obudowane blachą trapezową ocynkowaną.
Na nieruchomości znajduje się również 5 kontenerów kolejowych, które są dodatkowo płatne w kwocie 5.000,00 zł każdy.

OPIS DZIAŁKI:
Działka ma bardzo atrakcyjne położenie, posiada duży parking i plac manewrowy. W głębi działki znajduje się staw. Działka ogrodzona od frontu płotem drewnianym osadzonym na słupkach murowanych z cegły silikatowej na cokole betonowym, pozostałe ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych. Brama wjazdowa konstrukcji stalowej rozsuwana na jedną stronę,

MEDIA:
- Prąd
- Siła
- Woda miejska
- Kanalizacja (szambo)
- Ciepła woda (lokalna - piec olejowy)
- CO (lokalne - piec olejowy)
- Internet (światłowód)
- Telefon
- Sieć komputerowa

BEZPIECZEŃSTWO:
- teren ogrodzony
- alarm ok. 30 czujek
- monitoring

Zapraszam do kontaktu.

Features

ADSL
Electricity
Gas
Heating - Central Boiler
Water
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Monika Bauer - RE/MAX Peak Nieruchomości
Monika Bauer
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Monika Bauer

RE/MAX Peak Nieruchomości

Kopernika 61 lok. U3
Lodz, Lodzkie, Poland
90-553

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare