Investment - For Sale - Bytom, Poland


Teren inwestycyjny 2,4 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1.

Kędzierzyńska - Rozbark - Bytom, Poland
Used
ID: 800041001-483
Lot Size (m2)
24,140
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Teren inwestycyjny 2,4 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1.

Atrakcyjna cena! Tylko 95zł netto za 1m2 gruntu.

Do sprzedania teren inwestycyjny o pow. 24140m2 położony w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, przy ul. Kędzierzyńskiej, w północno - wschodniej części miasta i w odległości ok. 500m od węzła autostrady A1 oraz 200m od drogi wojewódzkiej, którą stanowi Aleja Jana Pawła II.

Teren płaski, o kształcie zbliżonym do kwadratu, niezabudowany i nieogrodzony, o wymiarach ok. 169m2 x 142m2.

W sąsiedztwie nieruchomości dostępne są wszystkie niezbędne media: woda, gaz, prąd.

Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny niezabudowane i przemysłowe.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako 1UP – tereny zabudowy usługowo-produkcyjnej oraz 2KDL – teren drogi klasy lokalnej.

Ulica Kędzierzyńska przy której położone są działki jest pełnowymiarową, pokrytą asfaltem drogą publiczną, która zapewnia komunikację z jedną z najważniejszych arterii Bytomia – Aleją Jana Pawła II.

Oferowana nieruchomość jest doskonale skomunikowana z autostradą A1 łączącą północ z południem Polski. Należy nadmienić, że oddalony o 500m od działki węzeł Piekary jest pierwszym dużym węzłem na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, położonym na przebiegu autostrady A1 od północy. Od węzła w Gliwicach oddalony jest o 21 km (11 minut jazdy samochodem). Przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Kędzierzyńskiej zlokalizowana jest stacja paliw BP.

Dodatkowym atutem jest centralne położenie tego miejsca względem dużych miast aglomeracji śląskiej, co zapewnia stosunkowo bliskie połączenie z miastami zachodniej (Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska), wschodniej (Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza) jak i południowej (Katowice, Chorzów, Świętochłowice) części aglomeracji.

Takie położenie predysponuje omawiany teren do wykorzystania go na lokalne centrum magazynowo - logistyczne.

Dodatkowe atuty to bardzo łatwy dojazd do węzła Pyrzowice (ok. 15 km) przy międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice, a poprzez drogowy łącznik S1 szybkie połączenie z Krakowem, a także bezpośrednie połączenie (27 km) w kierunku zachodnim z największym w Polsce węzłem Sośnica będącym skrzyżowaniem autostrad A1 oraz A4.

Działka położona jest na terenie górniczym, jednak ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo szybu znajduje się w tzw. filarze ochronnym szybu, czyli nigdy nie prowadzono tu eksploatacji. Zaznaczyć należy, że sąsiedztwo szybu kopalnianego jest zupełnie nieuciążliwe, jest on przewidziany do likwidacji. Kopalnia została już przekazana do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Ponadto na tym terenie w zdecydowanej większości nie występują szkody górnicze ani nie istnieje zagrożenie ich wystąpienia. Jedynie północno – wschodnia część terenu objęta jest pierwszą kategorią szkód. Nie stanowią one jednak zagrożenia dla wznoszonych budynków. Położenie nieruchomości w obrębie wspomnianego filara ochronnego spowodowało, że teren jest położony stosunkowo wysoko ponad otaczający obszar, gdzie w przeszłości szkody górnicze spowodowały obniżenie. Wynikiem tego jest bardzo dobra ekspozycja nieruchomości, która jest dobrze widoczna z autostrady.

Teren idealny pod zabudowę usługową, obiekty produkcyjne, składy, magazyny, etc.

Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji.

Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe i idealną lokalizację – teren jest bardzo dobrze wyeksponowany z uwagi na bardzo duże natężenie ruchu w tym miejscu. Doskonałe połączenie drogowe z autostradą A1 i A4.

Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Team Manager - Marta Kulawik - Manager Biura - RE/MAX Gold
Marta Kulawik - Manager Biura
Show...
Show...
Show...
Show...

SEND A MESSAGE

 
Marta Kulawik - Manager Biura

RE/MAX Gold

ul. Kopernika 26
Katowice, Slaskie, Poland
40-064

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare