Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Cieszyn, Polska


Pod zabudowę wielomieszkaniową - Cieszyn

 Cena ofertowa
Kościuszki - Cieszyn, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061016-603
Powierzchnia działki (m²)
8,727
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa na stronie internetowej :
Re/max Invest - Izabela Połatyńska Janik

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni 8.727 m2, w skład których wchodzi jedna działki gruntowa niezabudowana, o powierzchni 7330 m2 oraz działka o powierzchni 1.397 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym. Działki znajdują się w obrębie obszaru przeznaczonego pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz usług podstawowych nieuciążliwych dla ludności. Działki znajdują się w Cieszynie przy ul. T. Kościuszki.
Zabudowania składają się z wolnostojącego budynku mieszkalnego o powierzchni 60 m2 z częścią gospodarczą o powierzchni 40 m2, ze strychem i podpiwniczeniem oraz osobnej murowano-drewnianej stodoły o powierzchni 70m2. Budynki wybudowane na początku XX w., od tamtego czasu nierementowane, obecnie niezamieszkałe, przeznaczone do remontu lub rozbiórki.
Działka niezabudowana o powierzchni 7330 m2, lekko nachylona na południe, kształt zbliżony do wielokąta. Działka styka się bezpośrednio z lokalną, publiczną ulicą dojazdową utwardzoną płytami betonowymi. Istnieje także możliwość dokupienia sąsiedniej działki o nr 40/1 (obszar 17), o powierzchni 6845m2.
Podstawowe uzbrojenie w zasięgu, dostępne przy samej działce: sieć energii elektrycznej, gazociąg, wodociąg, nieco dalej kanalizacja.
CENA : 560,000 zł + VAT
Powierzchnia użytkowa budynków łącznie : 170 m2
Powierzchnia działki: 8727 m2
Nr działek: 3/1 i 3/2 w obszarze 18
LOKALIZACJA:
Lokalizacja w sąsiedztwie nowego osiedla deweloperskiego oraz starszego osiedla kilku bloków istniejących przy ul. Kościuszki. Obszar leży ewidencyjnie w strefie pośredniej miejscowości Cieszyn w dzielnicy Bobrek. Do centrum Cieszyna jest ok. 1,5 km, znacznie bliżej znajduje się centrum usług dzielnicy i sąsiedniego osiedla. Dostępne są usługi podstawowe: szkoła, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej. Dość blisko także wjazd na drogę ekspresową do sąsiedniego Bielska-Białej i dalej na Śląsk oraz do Czech. Całość posiada poprawne atrybuty oraz parametry środowiska, z działki roztacza się piękny widok na Beskidy oraz samo miasto.

SZYBKI DOJAZD DO :
- Cieszyn Centrum (1,5 km)
- Bielsko-Biała (37 km)
- Katowice (81 km)
- Ustroń (14,5 km)
- Wisła (24 km)
- Ostrava (40 km)


Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Widoki
Blisko lasu
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Widok na góry
Bieżąca woda
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj