Nieruchomość inwestycyjna - Sprzedaż - Cieszyn, Polska


Pod zabudowę wielomieszkaniową w Cieszynie

 Cena ofertowa
Kościuszki - Cieszyn, Polska
Rynek wtórny
ID: 800061016-604
Powierzchnia działki (m²)
6,845
Polish
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pełna oferta zdjęciowa na stronie internetowej :
Re/max Invest - Izabela Połatyńska Janik

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 6.845 m2. Działka znajduje się w obrębie obszaru przeznaczonego pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz usług podstawowych nieuciążliwych dla ludności. Działka mieści się w Cieszynie przy ul. T. Kościuszki.
Działka niezabudowana o powierzchni 6845 m2, lekko nachylona na południe, kształt nieregularny, ale dość zwarty zbliżony do wielokąta. Do działki dojazd jest zaplanowany i realizowany poprzez gruntową drogę, wymagającą dalszego urządzenia. Wschodnią granicę działki 40/1 wyznacza dolinka niewielkiego cieku wodnego z pasem drzew, które są przewidziane w planie do zachowania jako strefa zieleni ochronnej, ekologicznej. Istnieje także możliwość dokupienia sąsiednich działek 3/1 i 3/2 w obszarze 18 i powierzchni 8727m2.
Podstawowe uzbrojenie w zasięgu, dostępne przy samej działce: sieć energii elektrycznej, gazociąg, wodociąg, nieco dalej kanalizacja.
CENA : 440,000 zł + VAT
Powierzchnia działki: 6845 m2
Nr działki: 40/1 w obszarze 17
LOKALIZACJA:
Lokalizacja w sąsiedztwie nowego osiedla deweloperskiego oraz starszego osiedla kilku bloków istniejących przy ul. Kościuszki. Obszar leży ewidencyjnie w strefie pośredniej miejscowości Cieszyn w dzielnicy Bobrek. Do centrum Cieszyna jest ok. 1,5 km, znacznie bliżej znajduje się centrum usług dzielnicy i sąsiedniego osiedla. Dostępne są usługi podstawowe: szkoła, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej. Dość blisko także wjazd na drogę ekspresową do sąsiedniego Bielska-Białej i dalej na Śląsk oraz do Czech. Całość posiada poprawne atrybuty oraz parametry środowiska, z działki roztacza się piękny widok na Beskidy oraz samo miasto.

SZYBKI DOJAZD DO :
- Cieszyn Centrum (1,5 km)
- Bielsko-Biała (37 km)
- Katowice (81 km)
- Ustroń (14,5 km)
- Wisła (24 km)
- Ostrava (40 km)


Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje dodatkowe

Widoki
Blisko autostrady
Blisko przystanku autobusowego
Blisko sklepów
Blisko szkół
Dobry dostęp komunikacyjny
Widok na góry
Bieżąca woda
Gaz
Klimatyzacja
Prąd
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Izabela Połatyńska-Janik - RE/MAX Invest
Izabela Połatyńska-Janik

Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest


Pokaż...
Pokaż...

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Izabela Połatyńska-Janik

RE/MAX Invest

ul. Wyzwolenia 1
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
43-300

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj